Съвети за video stream хостинг

batgergi

New Member
Здравейте приятели.Надявам се да съм нацелил правилният раздел.

Тъй като това, за което питам си е вид хостинг услуга...
значи разцъках вчера 2 сайта - openload.co и estream.to .. мисля това бяха домейните.Интересува ме освен тези какви подобни може да ми препоръчате/някакви алтернативи, защото openload трият след известно време файловете и имаха някакъв лимит от 10ГБ който и аз не можах да го разбера само от remote upload ли е какво е.Те такива сайтове може по много параметри да се сравняват затова и питам за алтернативи като цяло?

Благодаря предварително и поздрави. :)
 
Като не разбираш нещо питай, така ще ти се изясни всичко и ще може да избереш това което ти е нужно.

Разгледали решението на JWPlayer - https://www.jwplayer.com/pricing/

Иначе винаги може да си вземеш едни VPS от Digital Ocean и да си настроиш каквото искаш :)
 
Идеята ми е да пусна сайт за онлайн гледане на сериали/филми по подобие на serialbg сайта или нещо такова...сега ще разгледам подробно сайтовете, които ми дадохте.Примерно гледах, че много от бг сайтовете са на openload.co обаче там изкачат толкова много popups - което ме навява на мисълта, че ще има и много разочаровани и ядосани потребители от този факт... и още веднъж мерси за съветите.
 
Сайтовете които са ти дадени тогава няма да ти съвршат работа.

След като искаш да мамиш то не очаквай помощ.
 
  • Like
Реакции: mtpv
Кой иска да мами приятелю?Нима ти не си гледал нито един филм, нито един епизод и през живота си не си теглил кракнати програми...защо така с лошо бе човек?
 
Ти искаш да нарушиш българският закон и да ме направиш съучастник като ти кажа как може да направиш това.

Дали съм гледал филм, серия или не няма отношение по темата.
 
В нищо не искам да те правя съучастник.Просто питам за сайтове алтернативи на openload.co и estream.to - това по никакъв начин не нарушава законите на държавата.Още повече ако имаше нарушение на закона предполагам, че многото сайтове като serialbg / nu6i-bg и останалите щяха да си имат проблеми със закона, а до колкото виждам те си вървят без проблеми... и все пак това е дълга за разискване тема... в случая питах за алтернативни сайтове на горе-посочените от мен openload / estream.
 
Прав е AMitrev като казва:

и искаш да нарушиш българският закон и да ме направиш съучастник като ти кажа как може да направиш това.

...че многото сайтове като serialbg / nu6i-bg и останалите щяха да си имат проблеми със закона...

Те вече си имат проблеми, докладвани са където трябва!
 
Окей, мерси все пак.Исках просто всеки да си каже мнението за няколко алтернативни сайта.Щом мислите, че е такъв проблем недейте, все пак си е ваше право.
 
Когато търсиш хостинг за видео е едно, когато искаш да ти кажа как да мамиш е съвсем друго нещо.

Законите са за да се спазват без значение дали ти харесват или не.
 
Не преиначавай нещата ако обичаш.Това че съм питал за сайтове подобни на други сайтове не е в нарушение според мен.Пределно ясно ми е, че законите са за да се спазват.... и не съм искал от теб или от който и да е каквито и да са съвети или помощ как да мамя..ако обичаш не ми слагай думи в устата.

По същата логика ако си пусна Дискавъри и гледам филм за това как се отглежда марихуана би ме изкарал дилър и наркоман... ще те помоля повече да не ми слагаш думи в устата и да не преиначаваш нещата, а на модераторите да се извиня, че им отварям работа, защото темата май ще има нужда от леко почистване на спам/офтопик коментарите.
 
Нагло лъжеш:

Не преиначавай нещата ако обичаш.Това че съм питал за сайтове подобни на други сайтове не е в нарушение според мен.Пределно ясно ми е, че законите са за да се спазват.... и не съм искал от теб или от който и да е каквито и да са съвети или помощ как да мамя..ако обичаш не ми слагай думи в устата.

А нагло лъжеш, защото малко по-нагоре сам написа:

Идеята ми е да пусна сайт за онлайн гледане на сериали/филми по подобие на serialbg сайта или нещо такова...сега ще разгледам подробно сайтовете, които ми дадохте.Примерно гледах, че много от бг сайтовете са на openload.co обаче там изкачат толкова много popups - което ме навява на мисълта, че ще има и много разочаровани и ядосани потребители от този факт... и още веднъж мерси за съветите.
 
Ами то си е написано бе пич.... "идеята ми е" ...Ако бях казал имам такъв сайт и искам помощ за content по бих те разбрал ама ти в случая наистина прекаляваш...

Щом мислиш по даден начин си е твое право ама има ли смисъл дс продължаваме... Сега отиди се скарай на леля си, майка си, баба си, сестра си и още някой друг роднина и ги наречи мошеници... защото някой от тях 100 процента ползва такива сайтове...аман от философи....човек ще се регистрира да пита нещо и все ще се намери някой хейтър.. Като няма какво да кажеш по темата по добре не пиши...срамота че си стар потребител а не знаеш как да се държиш.
 
Ами то си е написано бе пич.... "идеята ми е" ...Ако бях казал имам такъв сайт и искам помощ за content по бих те разбрал ама ти в случая наистина прекаляваш...

Да "пич" - написано е, че лъжеш! :D
 
Добре смятай ме за лъжец щом искаш...ама спри да спамиш в темата... Върви да си играеш в снега...
 
  • Like
Реакции: Sky
Идеята ти е да споделяш излъчваш незаконно съдържание нали така? (написал си го по-горе, така че какво преиначавам?)

Ако гледаш предаване по лицензирана телевизия за каквото и да било не те прави нарушител, а просто зрител. Ако обаче гледаш екзекуция на пленени войници примерно е нещо съвсем друго.

Прочети малко за авторските права и научи най-важното - това, че някой друг прави нещо не означава, че то е законо!
 
Това че имам идея не означава че съм нарушил каквото и да е.. Я кажи ти филми гледаш ли в нета...и не ми казвай, че това не е по темата защото и твоите коментари не са по темата ама ти отделям време да отговоря нали...
 
Гледането на филми в нета не е забранено (и не, не гледам щом толкова те вълнува), но разпространяването е нещо съвсем друго.

Моите коментари са точно по-темата, това че не ги разбираш е нещо съвсем различно.
 
Добре...още някой съвет за живота искаш ли да ми дадеш... ?

Я дефинирай разпространение... защото това че съм имал идея за даден сайт не означава по никакъв начин че ще разпространявам каквото и да е... Също така за нарушение на авторски права можем да говорим само след установено такова....дал съм хиляди левове за оригинално съдържание от филми и игри до програми така че не ме учи що е то авторско съдържание..умея да ценя труда на хората и не ми се свиди да давам пари за такива неща.
 

Горе