Съвети за video stream хостинг

Митрев, Странник - приемете, че пича си е закупил правата за онлайн разпространение на „Али Риза - споменът за един чай” и ако можете му помогнете с хостинг.
Момъкът никъде не споменава кой/кои сериали ще разпространява и притежава ли права за това. Не търсете в онова това, а ако можете помогнете...
 
@WPNewbie ти ако искаш приеми, че марсианците живеят сред нас, но след като човека в прав текст каза, че иска да мами всичките предишни постове, които бяха насочени да му помогнат нямат смисъл.
Хайде малко четете преди да се правите на Волтрон!

@dinev и тези като всички които сме постнали д сега в темата ги интерсува авторското право ;)
 
Dinev, мерси за линковете ще ги разгледам по-късно.

WPNewbie, ти със стена спорил ли си?

AMitrev, ако толкова ти се пише и дискутира на тема авторско право направи една тема и да си пишем там, но най-учтиво те моля спри да спамиш и пишеш глупости в тази тема.
 
@batgergi кое е глупост? Факта че съм ти казал къде може да може да намериш видео хостинг или факта, че идеята ти за пиратско разпространение на филми и сериали е незакона?
 
Факта, че пишеш неща където не са по темата... това е спам.Хайде сега ако искаш да продължим дискусията за авторски права или каквото искаш направи тема или ми пиши на лично..

Искам в темата да се пише по темата..съответно ако нямаш други линкове за споделяне може да си запазиш разбиранията за авторските права за себе си...нямам против да дискутирам такива неща, но тази тема не е с тази цел.Направи една тема и там ще пишем, ОК?!

В този форум няма ли модератори?
 
Искам в темата да се пише по темата..

Точно, с AMitrev пишем по темата. Самият ти каза, припомням: Идеята ми е да пусна сайт за онлайн гледане на сериали/филми по подобие на serialbg сайта или нещо такова...

Цитат:

Идеята ми е да пусна сайт за онлайн гледане на сериали/филми по подобие на serialbg сайта или нещо такова...сега ще разгледам подробно сайтовете, които ми дадохте.Примерно гледах, че много от бг сайтовете са на openload.co обаче там изкачат толкова много popups - което ме навява на мисълта, че ще има и много разочаровани и ядосани потребители от този факт... и още веднъж мерси за съветите.
 
1. От кога е против правила и закони човек да има идея?

2. От къде знаете че не искам да направя сайт където да разпространявам съдържание, за което имам съответните права?

3. Темата е за съвети относно видео хост/стрийм сайтове и услуги, а не дали един или друг смятат нещо за редно или нередно...

4. След като вече си казахте мнението по темата защо още пишете... хората разбраха какво мислите, не сте ли доволни?

5. Искате ли да дискутираме на тема авторски права или спамите просто ей така за спорта...

6. Много мога да ви говоря за авторски права, че и да ви уча щото явно хабер си нямате, но това не е тема на този топик...

Сори за офтопика ама взе да ми писва... и отново ще попитам има ли модератори тук да дойде някой и да почисти темата от спама...

Айде приятна вечер от бате ви герги.
 
Ей как му се нахвърлихте, като че ли кой знае какво престъпление ще прави, ще убива човек. Второ онези сайтове били докладвани? И като са докладвани какво? Сървърите са им в чужбина, да се оплакват на тамошните власти. Вие сериозно ли така му се нахвърлихте без никаква причина.

След това само питането му не е никакво престъпление, докато не го направи, а пък и това е въпрос на доказване какви права е нарушил и т.н.. Успокойте топката



 
Повярвай ми, аз имах сайт за сериали, не се занимавай!!! Една вечер както си стоя с гаджето и и бях пуснал филм от сайта и като се чу някакъв страшен шум от разбиване на стъкло, в тоя момент врата гърми, дим излиза, и се чува лягай на земята полиция полиция и си викам ко на прайте бе хора, какво съм ви направил? И само видях леко се надигнах понеже ми слагаха белезниците и видях някакъв човек костюмиран и той вика на полицаите това ли е тоя със сайта и те викат това е и повече не чух, понеже в тоя момент ме биеха много здраво по краката и ребрата и ме заведоха в някаква сграда и ми казаха да мълча и да не споделям на никого какво е станало и така няма да ме осъдят и по едно време искаха да ме пускат в някой язовир да се давя, но и обещах че и давам всичко и и само ми взеха потребителските имена и данни и прехвърлиха домейна и хостинаг и повече ни чух, ни видях тези хора, затова недей да се занимаваш с такива неща.
 
Митрев аз прочетох единствено, че иска сайт подобен на едикойси. Не става дума за съдържание. Може да го пълни със сватбите на братовчедите, баловете на съседските деца и т.н....
 
@WPNewbie как да не става дума за съдържание? Ти въобще не не си разбрал какво се пита. Човека иска хостинг за видео съдържание, а не сайт! Та трябва му хостинг на който да може да качи сериали и видео както малко по късно сподели, което автоматично значи че линковете дадени тук не му вършат работа

@ReminD да му се радвам как ме нарича лъжец ли? Това че не помни какво е писал не е мой проблем.

@batgergi ако имаше съдържание което можеше да разпространяваш щеше да си намерил хиляди услуги и да питаш, коя е по-добра.

Волтрон е як ама и той чете/гледа преди да реши да оправя проблемите на хората.
 
ДАНИЕЛ ПРО тия неща сериозно ли ги говориш или се шегуваш... по принцип съм на мнение, че в България всичко е възможно -> и добро и лошо... просто историята ти звучи като от филм, но не изключвам да е истина де...стана ми интересно като цяло за това те питам.

Все пак мерси за сайтовете, които ми дадохте... дори и да се откажа от първоначалната си идея и/или да я модифицирам тези сайтове винаги могат да са от полза. :)
 
тия неща сериозно ли ги говориш или се шегуваш

Преди време имаше една платформа само за българско кино Netcinema (на този етап вече не съществува), бяха пуснали най новия по онова време филм "Love.net", няколко човека го бяха свалили незаконно и не след известно време ги арестуваха. В момента има доста големи имена, който са българския пазар, като Netflix, Amazon (primevideo) и HBO Go. Но това не трябва да те отказва, може да видиш тази платформа създадена е от български режисьори.
 
Повярвай ми, аз имах сайт за сериали, не се занимавай!!! Една вечер както си стоя с гаджето и и бях пуснал филм от сайта и като се чу някакъв страшен шум от разбиване на стъкло, в тоя момент врата гърми, дим излиза, и се чува лягай на земята полиция полиция и си викам ко на прайте бе хора, какво съм ви направил? И само видях леко се надигнах понеже ми слагаха белезниците и видях някакъв човек костюмиран и той вика на полицаите това ли е тоя със сайта и те викат това е и повече не чух, понеже в тоя момент ме биеха много здраво по краката и ребрата и ме заведоха в някаква сграда и ми казаха да мълча и да не споделям на никого какво е станало и така няма да ме осъдят и по едно време искаха да ме пускат в някой язовир да се давя, но и обещах че и давам всичко и и само ми взеха потребителските имена и данни и прехвърлиха домейна и хостинаг и повече ни чух, ни видях тези хора, затова недей да се занимаваш с такива неща.

До колкото съм запознат с начина на работа на полицията, това ми звучи невъзможно поради следната причина:
За да се проведе една акция каквато и да е тя е нужно да се одобри от прокурор. Това означава, че има заведена жалба. А това от своя страна означава, че ще те съдят и не е възможно да се отървеш само с прехвърлянето на домейна и хостинга.
 

Горе