Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

incessantforce

New Member
ПС. Най-напред- Христос Воскресе! :)

Ето това е линкът ми- http://aukro.bg/show_user_auctions.php?uid=13109862
В крайна сметка ми излиза по-добре да продавам тук, защото като разновидност артикулите не са много, но иначе като бройки имам баят.Някой може ли да ми даде съвет къде другаде да пусна обяви и такива неща.По принцип някой ако има магазинче или нещо подобно също мога да продавам и на по-големи количества съответно с добра отстъпка.Моля за съвети и критики.. ;)
 
От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

[FONT=&quot]Пробвал ли си да продаваш в [FONT=&quot]eBay[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]com[/FONT][FONT=&quot] ?[/FONT][FONT=&quot] Много по лесно ще си продадеш там стоката на по-добра цена имайки предвид огромната аудитория на сайта[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][/FONT][FONT=&quot] Лично аз познавам човек който само само с това се занимава и вади явно добри пари. [/FONT]
 
От: От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

[FONT=&quot]Пробвал ли си да продаваш в [FONT=&quot]eBay[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]com[/FONT][FONT=&quot] ?[/FONT][FONT=&quot] Много по лесно ще си продадеш там стоката на по-добра цена имайки предвид огромната аудитория на сайта[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][/FONT][FONT=&quot] Лично аз познавам човек който само само с това се занимава и вади явно добри пари. [/FONT]

Ами там не съм пробвал все още.Ако реша да пробвам изисква ли се нещо допълнително.И според теб ако пробвам как е по-добре да пусна стоката.Имам напредвид само за Европа или Worldwide .. ?Пък вече за доставката то мисля, че от пощата имах едно листче какви са им цените. ;)
 
От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

Ами трябва ти сметка в paypal като ти вече си определяш как да пуснеш продукта на търг или определена цена. Хората купуват по-лесно когато имаш много положителни мнения. Други изисквания поне не са ми известни. Препоръчвам ти да използваш англиската версия ebay.oc.uk.
Цената за пощенските разходи си я посочваш примерно ако ти е 10лв спокойно може да сложиш 20 или обратното да я пишеш 8лв.
 
От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

Ами за сайта от такамато Аз мисех и за маймолл.бг или както там беше сайта, но някак си не ми се вижда хубаво смисъл, че цял онлайн магазин а да имам 10тина вида артикули ддз някак си как да ви го кажа ми се вижда тъпо..иначе защо предлагаш да използвам услугите на английската версия на Ибей?Просто ми стана интересно.Каква е разликата, че предлагаш точно това? :) ;)

ЕДИТ:
btw Ейтака като идея някой да ме светне за Пейпал Аз там акаунт имам ама е от най-простия вариант тай да се каже, а за продажби а у знам, че ще ми трябва 2 или 3 ниво акаунт така да се каже там какви са таксите примерно от пейпал акаунта като прехвърлям пари на картата и т.н, защото трябва да знам все пак.
Аа забравих и да кажа, че ако има някой който се занимава с подобни неща или нещо такова мога направо да го снабдявам. ;)
 
Последно редактирано:
От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

Здравейте !

Такамато благодаря ти за помощта, за популяризирането на сайта ми, но той все още не е действащ.

След като стартира ще пусна няколко теми във форума с всичките варианти за печалба, какво точно предлагам, колко струва, ще опиша подробно и партньорската програма, която ще встъпи в действие от самото начало и всичко друго свързано със този хубав проект.

Чао чао за сега !
 
От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро

Здравейте !

Такамато благодаря ти за помощта, за популяризирането на сайта ми, но той все още не е действащ.

След като стартира ще пусна няколко теми във форума с всичките варианти за печалба, какво точно предлагам, колко струва, ще опиша подробно и партньорската програма, която ще встъпи в действие от самото начало и всичко друго свързано със този хубав проект.

Чао чао за сега !

Пич за какъв проект става дума , че не можах да разбера просто благодариш ли на Такамато в тази тема или това има и нещо свързано с мен или просто си объркал темата... хаха :):D:wink:
 
От: От: Съвети и критики относно Продуктите ми в Аукро


Ето затова става въпрос.Той е собственика на проекта,а Такамато го препоръчва .... поне в твоята тема чети по задълбочено :p
 

Горе