Съвети и препоръки за новия ми блог

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Колкото и невероятно да ви звучи, реших да направя блог(хич ме няма с блоговете) на български език за продукт/и на GenBucks(малко link building никога не е излишен :p ) . Като начало ще се съсредоточа върху вибриращия ринг, но това не е от значение сега...
Въпроса ми е как да добавя страницата за поръчка при положение че не ползвам темплейт, а блог ?

ЕДИТ:
Заглавието е променено - темата тръгна в друга посока
 
Blinky каза:
Пробвай с пастването на цял код. ОТ HTML до HTML.:) Може да стане.

Между другото, много добър аватар си имаш :)

кода хубаво ще го пейстна, но нали реф-а ми е в config.php :?
а доколкото знам немога да го кача в blogspot.com :oops:

Иначе това се твори в момента, ако има някакви забележки може да споделите
 
coolice каза:
Отовори оринилания сайт с твоето ид и му копни кода със заредено ид на теория трябва да стане
На мен ми е интересно и на практика какво ще се получи, предполаг нещо уникално. :)

Крейзи-мастър, аз няма какво да ти кажа за блога - добър е. Само повече неща да му качиш и ще стане още по-добър. :)
 
Blinky каза:
coolice каза:
Отовори оринилания сайт с твоето ид и му копни кода със заредено ид на теория трябва да стане
На мен ми е интересно и на практика какво ще се получи, предполаг нещо уникално. :)

Крейзи-мастър, аз няма какво да ти кажа за блога - добър е. Само повече неща да му качиш и ще стане още по-добър. :)

бонг още го няма...
иначе за блога ще го довърша тия дни, но като гледам какви са цените в другите бг саитове започвам да се отказвам :) но ще опитам
 
На пръв поглед една грешчица (а те леко отказват потенциалните клиенти): защо секс-а ?

Първата ти статия (към 8.12.07) е само и единствено за убеждаване какво ще се случи или не с картите и доставката на клиентите - Защо? Според мен това не е много правилно и не ти носи дивиденти (като ключови думи, sale-copy ) - за справка намери един сайт поне, на който ти пъкват на най-продаваемата позиция снимки на кредитни карти и кашони за доставка - ами няма такива (продаващи).

Нещо което научих в този форум за правене на пари - напиши защо и с какво твоя продукт е по-добър от останалите, а именно по-евтини (съответно по-слаби) конкурентни продукти, които са познати на хората от реклама на някои места - Durex напр. и т.н. .
Успех в онлайн бизнеса и правене на пари.
 
за снимките знам, търсих но неможах да намеря подходящи, утре ще ги добавя.
за "секс-а" чудех се как да го напиша и накрая така го написах- ще го оправя

а за сравняването - ще напиша статия и за това, просто немога всичко наведнъш :) а и се опитвам да намеря информация за това колко време издържа и дали се сменят батериите на тази дивотия-ако е така това е много добре(ако някой знае да сподели)

за статията за кредитните карти - написах я набърза за да има някаква информация и ще я едитна малко утре. написах я защото видях че сайта захапа голям трафик и трябваще да има нещо за поръчката :?
 
Сложи меню, не съм сигурен, че анкетата "Харесвате ли вибрирашия пръстен от MaxPassion" е на правилното място - на такова набиващо се на очи място, по-скоро може да сложиш меню (начало, инфо, тестимониалс, фак).

Лично мнение - така бих направил аз.

General Advice: Не прави (пиши) нещо просто така "колкото да има нещо" - това отблъсква и води до грешки. Запознай крайния клиент (а не бота) със завършен продаващ текст (сайт), който ще го накара да се довери и евентуално ако не купи сега, да се върне или напише (разкаже) за него.
 
ДУРЕКС ПРОДАВАТ ТАКЪВ ПРОДУКТ- ВИБРИРАЩ ПРЪСТЕН В БГ И ИЗЛИЗА ПО-ЕВТИНО И БЕЗ ДОСТАВКИ И БЕЗ КРЕДИТНИ КАРТИ!!!
 
по твоята логика трябва всички да спрът да продават продукти - секс играчки, хапчета, медия и т.н. ? Начина ти на мислене не е правилен !

И цената=качество
кое е по-хубаво - SE W800 или Siemens A50 ? И двете са мобилни апарати - различен ценови клас, различен модел, различна фирма следователно различно качество !

Едит:
И хапчета за ослабване има по-хубави от тeзи, който рекламираш ти- следователно трябва да се откажеш по твоята логика...
 
аз мога да кажа че много хора не са доволни от пръстена защото
1.Цената му е 10 лв.
2.Издържа 20 мин.
3.Батерийките не могат да се сменят или да се зарежда - За еднократна употреба

Едвали много хора ще дадът 10 лв за 20 мин като могат да ги дадът за една свир*а
И така този пръстен може да е по добър и да го предпочитат пред дюрекса.
 
аз мога да кажа че много хора не са доволни от пръстена защото
1.Цената му е 10 лв.
2.Издържа 20 мин.
3.Батерийките не могат да се сменят или да се зарежда - За еднократна употреба

Едвали много хора ще дадът 10 лв за 20 мин като могат да ги дадът за една свир*а
И така този пръстен може да е по добър и да го предпочитат пред дюрекса.

Задължително го използвай това и го напиши в блога!!!
 

Горе