Съвет за домейн

video

New Member
Здравейте, имам нужда от съвет какво да правя с домейна profesionalnopochistvane.com, който имам.
Реших днес импулсивно най-накрая да го обявя за продан (прост лендинг "продава се"), защото от много години само го плащам и не правя нищо с него.
Помислих, че е добра идея да го предложа на почистващи компании, но все пак трябва да дам конкретно предложение, а аз не знам има ли стойност изобщо това домейн име и каква.
Таа, искам да се ориентирам грубо (знам че е субективно/ - едно такова домейнче за колко бих могъл да го продам. Да преценя дали си заслужава за мен или да си го оставя на трупчетата, пък току виж ми дошла енергия да направя нов опит да се захвана с интернет предприемачеството.
 
Последно редактирано:
ти по дълго име на домейн не можа ли да измислиш ? :) Този домейн е непродаваем.... обикновенно се котират домейни с къси и леснозапомнящи се имена .
 
Аз бих го пуснал на търг тук без минимална цена.
И 5 долара да вземеш все е нещо.
 
ти по дълго име на домейн не можа ли да измислиш ? :) Този домейн е непродаваем.... обикновенно се котират домейни с къси и леснозапомнящи се имена .
Е то домейна е на 12г. По тия времена се регваха още СЕО домейни, не съм го мислил много 😄
 
Е то домейна е на 12г. По тия времена се регваха още СЕО домейни, не съм го мислил много 😄
отърви се от него ....
 
Е то домейна е на 12г. По тия времена се регваха още СЕО домейни, не съм го мислил много 😄
Сложи му една страница, с някакъв текст и пусни ако можеш тук таме някой друг линк и някой да го вземе за сателит. И аз съм на мнение, че е доста дълъг и трудно ще предизвика интерес, трябва да му се прибави още стойност. Това, което писах е добър начин. ;)
 
Аз смятам, че домейна си е добър. Ако имах почистваща фирма бих го купил. Сериозен съм!
Според мен колегите го дебнат да го освободиш и те да го вземат на аванта ;)

П.П. Търгът е добра идея, не го освобождавай без да опиташ да го продадеш. Но ако се оказваш от него без да да го продаваш, драсни едно лично съобщение ;)
 

Горе