Съвет за магазин за интересни бебешки/детски продукти

pa_lta

Well-Known Member
Случайно попаднах на сайта на една американска фирма за бебешки продукти/играчки. Сайта им е доста занемарен и неоптимизиран, на някои от продуктите им има опция за покупка с карта, на други не :shock:, но не защото са изчерпани или подобно, просто няма опция за покупка, а имат меню партньори където са линкове към големи онлайн международни магазини! Както и да е- стоките са им оригинални и не чак толкова скъпи!

1. Въпроса ми е - да им пиша и да им предложа да им стана представител за България или да ги питам - направо да врътна един международен сайт с дроп шипинг /имат и представител в Обединеното кралство/???
2. И втори въпрос - някой, които е работил с продукти от щатите или UK, ако може да каже как стои въпроса с различните стандарти за EU и света - т.е. да не ме изплющят ако продавам в Бг несертифицирани за Европейския съюз стоки /още повече за бебета и малки деца макар, че не са храни/

Всякакви съвети и идеи са добре дошли, благодаря!

П.П. попаднах на тях след като ми пратиха от Гърция едно много яко мече с разни музикални функции /лошото е, че няма как да питам от къде е купено и интересно, че ако се продава в Гърция, защо няма никакви стикери за европейска стандартизация или дори гръцки надпис или стикер както е в Бг/
 
От: Съвет за магазин за интересни бебешки/детски продукти

Ти нямаше ли сайт на креативна рекламна агенция за оправяне ? :p
 
От: Съвет за магазин за интересни бебешки/детски продукти

Ти нямаше ли сайт на креативна рекламна агенция за оправяне ? :p
Ко? Не! Хакера дето ми помага :p, нещо много зает и за това се оглеждам за някоя друга хилка странично :wink:
П.П. Ако може без повече спам в темата, че почвам да репортвам мнения 8)
 

Горе