Съвет за сървър на hostbulgaria

wood

Well-Known Member
Някой ползвал ли е сървър в САЩ на хостбългария.
Имам един html сайт от 5 страници и ми трябва евтин хостинг за САЩ, видях че хостбългария имат сървъри там.
Ще съм благодарен ако някой сподели ако е ползвал техните услуги и каже как са от към супорт и сървъри.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

За 5 хтмл страници ще вземеш цял сървър?... Защо просто не потърсиш споделен хостинг в САЩ просто?
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

За 5 хтмл страници ще вземеш цял сървър?... Защо просто не потърсиш споделен хостинг в САЩ просто?

Не съм се правилно изразил...за техен хост ставаше въпрос.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

Някой ползвал ли е сървър в САЩ на хостбългария.
Имам един html сайт от 5 страници и ми трябва евтин хостинг за САЩ, видях че хостбългария имат сървъри там.
Ще съм благодарен ако някой сподели ако е ползвал техните услуги и каже как са от към супорт и сървъри.

Ползвал съм ги и даже съм имал случай едновременно същата система да върви на друг американски хостинг и на техния - е, беше видимо опне 2 пъти по добра видимостта до тук, хората явно са си избрали и свястен датацентър и всичко. Съпорта е средно до около 10 минути отговарят, което си е направо светкавично. Разбират си от работата отвсякъде. Абе 6+
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

И на двете им места имам акаунти и мога да ви кажа че са супер! За 2-3 години може би 1 път имах малък проблем с отварянето за около 10-15 мин след това проблеми не е имало. Скороста на отваряне на сайтовете ми е еднаква и на двете места.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

И на мене всички сайтове са ми на сървъра им в САЩ, ще взимам и втори акаунт че 10 места не стигат вече.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

Дайте URL с тяхната система за помощ. Никъде не видях тяхна онлайн система за помощ.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

Аз имам САЩ таргетирани сайтове, които си работят нормално и на БГ сървъри. Не съм имал проблеми и се ранкват добре. За едно такова просто сайтче може да пробсваш и тук да си го хостваш
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

И аз съм много доволен от тях, както в БГ, така и в САЩ. Имат много бърза и качествена поддръжка. Проблеми с тях почти съм нямал за 2+ години. Като казвам почти, няма нищо, което помня.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

Както писах в другия форум, ще го повторя тук:
Наблюденията ми са само от българските. Поддържам 5 хостинга при тях в момента с над 50 сайта. Перфектна поддръжка и бърза реакция. Предполагам е същата и за щатските, екипа е същия.
 
От: Съвет за сървър на hostbulgaria

Някъде в сайта на hostbulgaria.com пише ли че имат хостинг и в USA?
Доколкото си спомням ползват дата център на SoftLayer (бивщите - ThePlanet, EV1 Servers, Rackshack), за 10 години почти съм нямал грижи, следователно и Hostbulgaria ще са ОК! ;)
 

Горе