Съвет за abv.bg

HomerS

New Member
Здравейте,

Имам следния проблем: от сайт се изпращат имейли за потвърждаване на регистрацията и в повечето случаи се получават веднага, но в abv.bg се бавят повече от час.

Писах на съпорта им, но не получих отговор. Имал ли е някой друг подобен проблем и успял ли е да го разреши? Сървъра е извън БГ.
 
От: Съвет за abv.bg

За разрешение не знам, но надали е от дадения сайт в случая.По-склонен съм да вярвам, че абв са проблеме, защото и при мен така се е получавало преди време. ;)
 
От: Съвет за abv.bg

Благодаря за отговорите ви.

Съжалявам да чуя, че никой не е намерил решение на проблема. Ще се въоръжа с търпение и ще им пиша докато ми обърнат внимание.
 
От: Съвет за abv.bg

баце дано като ти отговорят да оправят проблема те може би не са го забелязали и аз се чудя как така...
 
От: Съвет за abv.bg

Във фирмата която работя имаха проблем с абв.бг , При регистрации в сървъри за игри, торенти и т.н. когато пишеш е-маила си в абв направо ти се разказва играта.Нееднократно имаше запитване към абв защо се случва така и след месечен тормоз оправиха проблема, вероятно е било персонално .....
 
От: Съвет за abv.bg

Не е персонален проблема.
Решението поне са мен е едно - при регистрация на мой потребител учтиво уведомявам че не е желателно да се използва абв или това да е в краен случай.
Гледам че не го използвам само аз но така поне си решавам много ядове.
 
От: Съвет за abv.bg

Пращал съм си за тест сам писма в Yahoo и понякога пристигат след час :)
 
От: Съвет за abv.bg

abv ме кефи че е кратко но наистина има голям delay between massage dilvery.. позлвам си гмайл с поп3 + смтп да пращам и мейлите идват бързо..
 
От: Съвет за abv.bg

Аз абв го ползвам да си получавам спам-а ;)

Често има забавяния там, и в Yahoo съм забелязвал понякога. Абе май само с Gmail не съм имал ядове досега.
 
От: Съвет за abv.bg

Решаването на проблема според мен е...просто да забравиш за абв.бг!;-) Прав беше онзи дето не е и чувал за такова нещто!:)
 
От: Съвет за abv.bg

Решаването на проблема според мен е...просто да забравиш за абв.бг!;-) Прав беше онзи дето не е и чувал за такова нещто!:)

Как да забравя за тях, след като цяла България ги ползва! :(
 
От: От: Съвет за abv.bg

Как да забравя за тях, след като цяла България ги ползва! :(

Това не им пречи да са пълни ламери. И hit.bg има по 5 тона посещения на ден, но това не пречи сайта да е умрял от преди година-две.
АБВ не ги знам въобще имат ли реален съпорт или просто шефа кара комшията да настройва мейл сървърите с/у една почерпка..

В най-различни ситуации съм ги виждал как се представят. Било то при клиенти, сървъри, регистрации и т.н. Еднакво зле се представиха на всякъде.

Пускай едно яху или гмейл и забравяй за тия дупотопни абв-та. ;)
 
От: Съвет за abv.bg

Явно не съм се изразил правилно. Потребителите са 95% с abv пощи и няма как да се пренебрегне този факт.

А аз лично използвам gmail от времето когато беше бета и трябваше да получиш покана за да се регистрираш :wink:

Не знам какво стана, никои не ми отговори от abv, но изведнъж потребителите започнаха да си получават веднага писмата. :D
 

Горе