Съвет за Prestashop

wood

Well-Known Member
Малко помощ от някой който разбира от Prestashop. От къде или как да задам в сайта след като клиента извърши плащане автоматично да се пренасочи към определена страница.
 
От: Съвет за Prestashop

Хм, това не съм го правил - не ти харесва как го дава ли?
 
  • Like
Реакции: wood
От: Съвет за Prestashop

Хм, това не съм го правил - не ти харесва как го дава ли?

Мой приятел от Испания ме помоли за помощ че от банката са го посъветвали след плащане клиента да се препраща към страница където да има описание с имейл и някаква информация. А не съм много на ти с Prestashop, снощи цяла вечер разучавах коя е страницата.
 
От: От: Съвет за Prestashop

И то нали си дава към коя банка и т.н?

Мой приятел от Испания ме помоли за помощ че от банката са го посъветвали след плащане клиента да се препраща към страница където да има описание с имейл и някаква информация. А не съм много на ти с Prestashop, снощи цяла вечер разучавах коя е страницата.
 
От: Съвет за Prestashop

То си дава към коя банка, но не зная след плащане към коя страница препраща и какво пише на страницата. Трябва да купя нещо за да видя какво изписва на страницата след плащането.
 
От: Съвет за Prestashop

Ами да, най простия начин е този - отваряш и админ панела и едитваш дадения текст както искаш ( а на фронт офиса даваш рефреш и следиш ).

То си дава към коя банка, но не зная след плащане към коя страница препраща и какво пише на страницата. Трябва да купя нещо за да видя какво изписва на страницата след плащането.
 

Горе