Съвет за VPS в щатите

Twis7

Active Member
Здравейте, колеги.
Нуждая се от vps в щатите със следната конфигурация.
10 гб място
300 гб трафик
256 рам
Понеже не съм работил досега с такова животно, по възможност учтив съпорт, който да ми инсталира kloxo например. И последно да може да се плаща месец за месец.
Ако някой има опит с някоя добра компания, бих се регистрирал през неговия аф. линк, но само ако впечатленията са реални :)
 
От: Съвет за VPS в щатите

Аз ползвам тези http://www.servebyte.com/ от година и половина и нямам забележки.
Подръжката е добра, каквото съм поискал са ми инсталирали.
 
От: Съвет за VPS в щатите

Тези не изглеждат, като оферта Pentium 4 2.4 GHz HT явно са кошници. Ако не си се сблъсквал с VPS по-добре да е Fully Managed VPS Hosting (with cPanel).
kloxo ще ти сложат, обаче после как ще работиш с него. Не е ракетна физика, но на мен не ми харесва и със сигурност не е по-добро от цпанела.
 
От: От: Съвет за VPS в щатите

То VPS на оферта няма.Какво те "топлят" параметрите на реалният сървър ако са му нахакали 200 виртуални такива.
 
От: Съвет за VPS в щатите

Прочети малко за разликата от горния процесор и да имаш 1/2 1/4 или колкото ти дават от ядро на добър процесор. . Отделно този процесор най-вероятно не е в комплект с бързооборотен хард и пр. Параметрите на реалния сървър няма как да не те интересуват ;)
 
От: Съвет за VPS в щатите

cPanel с 256РАМ както иска колегата просто не го агитирай ... Аз препоръчвам Plesk, ако ще има контролен панел. kloxo просто само ще оцапат сървъра :)
 
Здравейте, колеги.
Нуждая се от vps в щатите със следната конфигурация.
10 гб място
300 гб трафик
256 рам
Понеже не съм работил досега с такова животно, по възможност учтив съпорт, който да ми инсталира kloxo например. И последно да може да се плаща месец за месец.
Ако някой има опит с някоя добра компания, бих се регистрирал през неговия аф. линк, но само ако впечатленията са реални :)

ей спомени ползвах такъв само че с 50 гб трафик редхет ентърприз 3 2005 г. от www.spry.com и бях доволен там са менъджет с бекъпи и можеш да ги тормозиш да ти върнат бекъп имидж ако прецакаш нещо :) не съм ги молил за инсталацуии... но са малко по скъпи те имат и поделение за ънмениджд с по ниски цени но не съм ги тествал (линкче долу в дясно във футъра) зависи какво ти трябва :)
 
От: Съвет за VPS в щатите

Колебая се м/у spry и гатора. Някой там имал ли е впс ? Как стоят нещата. От съпорта ми казаха, че слагат спанела
 
От: Re: Съвет за VPS в щатите

при spry беше инсталирано всичко :) за гейтъра незнам
И на Гейта е всичко инсталирано. Казаха ми, че съпорта им е крив малко, на Гейтора, ще трябва и да им се звъни, за да потвърдиш, че си. Това след плащането. Малкмо смешно за такъв ордър от $55, но явно е някаква нова политика за държави като нас. Важното е, че поне са Ок, според човека, който си го взе тия дни.
 
От: Съвет за VPS в щатите

Офтопик :
cPanel с 256РАМ както иска колегата просто не го агитирай ... Аз препоръчвам Plesk, ако ще има контролен панел. kloxo просто само ще оцапат сървъра
За какво го агитирам? Да не се набутва с шитав VPS ли. С трафика, който е посочил подобна кошница не му трябва, като горепосочената. А за Плеск и на мен ми харесва, но също е платен.
 
От: Съвет за VPS в щатите

За RamHost съм чувал само готини неща, не съм ги ползвал, имай предвид обаче, че са unmanaged.
 
От: Съвет за VPS в щатите

Аз използвам ZestServers.com от 2 години горе/долу. Ползвам и споделения хостинг и впс-ите ... Нямат Грешка ! :) Агитирам с 2те ръце :)
 

Горе