Съдействие за тема от themeforest

keres

Active Member
Здравейте,

Купих си тази тема и проблемът ми е, че не съм много наясно как да я накарам да работи. Качих файловете на хостинга и има някакви демо елементи с темата, но функционалностите не работят и не знам какво трябва да направя, за да я подкарам. Ще съм благодарен, ако някой има възможност и желание да ме ориентира от А и Б, как да започна.

Поздрави!
 
Трудно ще я подкараш. Това е чист html дизайн само. И като гледам автора само това си може. Теми за CMS-и не предлага.
 
Ами като цяло всяка тема идва с документация и инструкции. Прегледа ли ги първо тях? Тма е описано как се включва, как работи и така нататък?
 
Трудно ще я подкараш. Това е чист html дизайн само. И като гледам автора само това си може. Теми за CMS-и не предлага.
ААаа да приятел, Торбалан е прав. Това е само HTML. Не ти върши работа за Wordpress в този вид. И ще трябва ръчно да си правиш страниците и да кодираш.
 
Объркал си темата. За в бъдеще гледай дали е предназначена за cms или е html, с който трябва доста да се бориш :)
Тази е твоята тема
html-ската ако няма какво да правиш, мога да я взема за 20лв, ще я наместя някъде
 

Горе