Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Няма начин просто разумен човек да направи подобно нещо.
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

21 години за 77 човека си е направо като поощрение...
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

По колко излиза за всеки убит - няма и годинка. Това е, демокрацията цени човешкия живот. Да живее толерантността и норвежките затвори, които приличат на четиризвезден хотел :)
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Е след изтичането може пак му начислят годинки и така до живот. Ако ще правите некви по тежки престъпления само в Норвегия, а и затворите за като 3 звездни хотелите - направо мангалите да почват учат норвежки и да се изместят
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Норвежците имам чувството, че си живеят в някакъв утопичен свят. Тоя изрод заслужава смъртна присъда, а те му дават 21 години затвор...
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

В САЩ щяха да му дадат по 20 години за всеки убит или директно смъртна присъда. Но по законите на Норвегия , като изтекат тези години, ще има да му удължават присъдата с още 20 години и така той ще е в затвора до живот (освен ако там някой не му види сметката).
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Норвежците имам чувството, че си живеят в някакъв утопичен свят. Тоя изрод заслужава смъртна присъда, а те му дават 21 години затвор...

Що пък смъртна присъда а не паметник!
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Що пък смъртна присъда а не паметник!

Един ден може, ама сега им е по-лесно да се правят на торерантни идиоти, докато междувременно в Осло броят на африканците, чалмите и т.н. става повече от норвежците...

Единственото с което не съм съгласен с Брайвик е това, че отиде да стреля по разни изнежени пишлемета на някаква дебилна партия, а не по чалмите в предградията.
 
От: Съдът обяви Брайвик за вменям и му даде 21 г. затвор

Брейвик е пионка и въобще всичко около него смърди. За мен случилото се в Норвегия е 100% операция "False flag".
 

Горе