Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

bedrijfsbeheer

New Member
" Съдът в Норвегия глоби младеж за това, че не изпълнил мокра поръчка, за която му било предплатено, съобщава БГНЕС. 21-годишният мъж, чието име не се споменава, бил нает да убие 17-годишна тинейджърка. Понеже поел ангажимент, а не го изпълнил, сега държавата го глобява заради неизпълнен контракт. Младежът бил глобен 10 000 крони (1300 долара), които вече е заплатил. Срещу него обаче няма бъде образуван съдебен процес, тъй като няма доказателства, че наистина се занимава с мокри поръчки. Поръчителят на убийството, също 21-годишен, бе осъден на 2 години затвор. Присъдата обаче бе сериозно намалена заради признанието му, че поръчал тинейджърката, понеже отхвърлила ухажванията му, вследствие което изпаднал в депресия. Поръчителят твърди, че платил на килъра 60 000 крони. "Не е вярно. Даде ми само 40 000 и именно затова не изпълних поръчката", заявил пред съда "некоректният" наемник.

Прочети повече на: http://profit.bg/news/Sud-globi-muzh-za-neizpulneno-poruchkovo-ubijstvo/nid-133582.html "

:lol::lol:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

:-o Малееееееееееее, е това е вече екшън. Жалко за момчето поне да я беше изпълнил да не съжалява :lol:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

Тоя ная лош Итрадер ще събере във форума. :clap:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

Ми като не върши работа така е. Все-едно жената да иска да я мандръсаш, а ти да се обърнеш на другата страна баце. :(
Тоя ная лош Итрадер ще събере във форума. :clap:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

А да, през 2013 италианец под домашен арест поискал да се върне в затвора.... за да избяга от жена си! :lol:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

Малииииииии, направо не ми се мисли кво го е правила :-o
А да, през 2013 италианец под домашен арест поискал да се върне в затвора.... за да избяга от жена си! :lol:
 
От: Съд глоби мъж за неизпълнено поръчково убийство

Е тва е съдебна система! Не като тука
 

Горе