Търся: Създаване на Аbove Average Landing page experience страница

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Мъча се с Google Ads кампания и пробвах какво ли не. Явно изпускам нещо или пък не разбирам достатъчно. С кеф бих си платил за консултация или най-добре за оптимизация/ изграждане на страница за above average landing page.

1667843284413.png

Всичко друго изглежда ок, но така и не мога да стигна читав impression share
Сайтът е ТОЗИ
 
Привет,
Landing page experience съвсем не означава задължително, че проблемът е в страницата. Съвсем възможно е да бъде в аудиторията, която по някаква причина не се ангажира добре със страницата или в сетъпа на рекламата, ако не препращате хората на правилната лендинг страница. Не става ясно към коя страница точно пращате хората, но аз не виждам като цяло да сте направили целева страница в целия сайт, която да има всички необходими елементи като описание на услугата, снимки, оферта, призив за действие, лийд форма, отзиви от клиенти, CTA бутони.

Това е работа за човек, който добре разбира от маркетинг. Трябва да се направи анализ и чак след това да се пристъпва към промяна на страницата.
 
Привет,
Landing page experience съвсем не означава задължително, че проблемът е в страницата. Съвсем възможно е да бъде в аудиторията, която по някаква причина не се ангажира добре със страницата или в сетъпа на рекламата, ако не препращате хората на правилната лендинг страница. Не става ясно към коя страница точно пращате хората, но аз не виждам като цяло да сте направили целева страница в целия сайт, която да има всички необходими елементи като описание на услугата, снимки, оферта, призив за действие, лийд форма, отзиви от клиенти, CTA бутони.

Това е работа за човек, който добре разбира от маркетинг. Трябва да се направи анализ и чак след това да се пристъпва към промяна на страницата.
Правилният човек ли си?
 
Правилният човек ли си?
Не съм сигурен, че мога да дам някакво експертно становище. Справям се с моя бизнес, но твоя не го познавам и не искам да ти предлагам услуга, за която не съм убеден, че мога да изпълня както си трябва.
 
Махни всякаквите анимации при зареждане, защото причиняват висок CLS
При нас имаше голям резултат, видим след около 4 дни.

ПП. Освен това тази страница е 5.7МБ на десктоп. Много е. Прати ако искаш изображенията на лично, че тамън да ми помогнеш да тествам един енджин, по който работим, за видим с колко ще ги намали и да направим и webp версии.

Сега видях, че има webp, но не ги подава ако браузъра е Сафари.
 
Последно редактирано:

Горе