Създаване на Еконт група за отстъпки

Здравейте, от скоро притежавам онлайн магазин и днес ми хрумна идеята да пиша тук.Ако има заинтересовани хора да създадем Еконт група "Фамилия" и да натрупаме малко отстъпки, ако има заинтересовани хора и/или хора, които имат и търсят хора за групите си, моля пишете тук.

John Galt

Well-Known Member
Ако доставката на една пратка струва 6 лева (без отстъпка), прилага се 30% отстъпка (1.80лв), кихаш ми на мен половината на 1.80лв., тоест 0.90лв.

Последно редактирано:

antonk

New Member
John Galt, колко оборт на еконт трябва да правиш на месец за да стигнеш 30% отстъпка, ако не е тайна?

j0r0

New Member
Ако доставката на една пратка струва 6 лева (без отстъпка), прилага се 30% отстъпка (1.80лв), кихаш ми на мен половината на 1.80лв., тоест 0.90лв.

хаха аз мога да го присъединя без пари.. и без това тези 1.80 не ги взима изпращащия

Mladtehnik

Active Member
10 000К е на месец за 30% отстъпка, има ги обявени в сайта на Еконт - ако искате група да правите, има много хора които търсят в фейсбук групата Онлайн магазини

Maverick

Well-Known Member
Този оборот със сайта за аксесоари ли го правиш или?

Аз също си търся група към която да се присъединя.

bentos

Active Member
Здрасти, ако отсъпката към клиента е 10% . можеш ли да теглиш парите от останалите 20% да ти ги плащат от еконт към теб? както беше при договорите?

nikiboy

Member
Еконт защо спряха партньорството с олкс? Не успяха да разделят процентите от комисионните сигурно :)

torani

New Member
Само някой да не си помисли, че споменатите 10 000лв за 30% отстъпка са оборота (наложените платежи). 10 000лв е сбора от сумите на куриерската услуга за месеца ;)

Горе