Създаване на блогове

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Сигурен съм, че повечето от Вас имат поне по 2-3 домейна, които стоят празни и без никакво съдържание. Сигурен съм също, че всеки от Вас таи надежда някой ден да развие от тези домейн имена страхотни сайтове.
Но за съжаление доста често тези хубави дни не идват и така някои страхотни домейн имена остават неизползвани.

Сега си представете как би изглеждал този домейн, ако го оставите на мен и на моят екип. Ние бихме могли да го превърнем в WordPress блог с добър дизайн, инсталирани най-важните плъгини и УНИКАЛЕН И КАЧЕСТВЕН ТЕКСТ! Блог, който ще бъде регистриран в 20 от най-големите директории и социални мрежи(Digg, Reddit, Stumbleupon, Technorati, MyBlogLog и т.н).

Звучи доста добре нали? Ето и няколко различни варианта, между които можете да избирате. Ако това, което Ви е нужно го няма тук можете да ни пишете и ние ще Ви изготвим персонална оферта.

Обикновен Пакет - 35 лева
  • Инсталация на WordPress
  • Инсталация и редактиране на подходящ WordPress дизайн
  • Инсталация на необходимите плъгини
  • Написване на 5 статии, които ще бъдат записани в "чернови" и Вие ще имате възможността да ги публикувате когато Ви е удобно. Към Всяка статия ще бъде добавена и подходяща снимка.

Златен Пакет - 70 лева
  • Инсталация на WordPress
  • Инсталация и редактиране на подходящ WordPress дизайн
  • Инсталация на необходимите плъгини
  • Написване на 10 статии, които ще бъдат записани в "чернови" и Вие ще имате възможността да ги публикувате когато Ви е удобно. Към Всяка статия ще бъде добавена и подходяща снимка.
  • Всяка една от статиите ще бъде добавена в 10 социални мрежи, като мрежите зависят от езика на блога.
  • RSS фийдът ще бъде добавен в 20 RSS директории(единствено и само за английски блогове)

Премиум Пакет - 200 лева
  • Инсталация на WordPress
  • Инсталация и редактиране на подходящ WordPress дизайн
  • Инсталация на необходимите плъгини
  • Написване на 30 статии, които ще бъдат записани в "чернови" и Вие ще имате възможността да ги публикувате когато Ви е удобно. Към Всяка статия ще бъде добавена и подходяща снимка.
  • Всяка една от статиите ще бъде добавена в 15 социални мрежи, като мрежите зависят от езика на блога.
  • RSS фийдът ще бъде добавен в 60 RSS директории(единствено и само за английски блогове)
  • Ръчно добавяне на блога в 300 Pr1+ директории

----------------------------------------------------------------------

Сигурен съм, че който и пакет да изберете няма да сгрешите. Защото аз Ви предлагам възможност да накарате всеки един от вашите домейни да Ви носи значителна печалба благодарение на AdSense и/или Affiliate реклами по този блог.

ПРИМЕРЕН ПРОЕКТ
Ако искате да видите някоя наша изработка, то можете да погледнете блога за Коледни подаръци. Въпреки, че блогът е доста млад(едва на 2 седмици) привлича около 30 посетители дневно от търсачките. Желаещите потребители ще получат и достъп до Google Analytics. Други мои статии можете да видите в блога ми писането.

Плащане : ePay и PayPal

Ако имате някакви други въпроси ще се радвам да Ви отговоря на ЛС или на e-mail [email protected]
 
От: Създаване на блогове

Имам въпрос. Как да съм сигурен , че ще промените темата според мойте нужни , след като Вашия сайт за Коледни порадъци не е баран от сякъде. Мога да съдя по това че сайта е на Български , а widgets са на английски . Каква е логиката ? И как да съм сигурен , че си заслужават парите ? Въпросът не е с цел заяждане или нещо такова , просто забелязах това , след като реших да провера "портфолиото" на теб и твоя екип.
 
От: Създаване на блогове

Имам въпрос. Как да съм сигурен , че ще промените темата според мойте нужни , след като Вашия сайт за Коледни порадъци не е баран от сякъде. Мога да съдя по това че сайта е на Български , а widgets са на английски . Каква е логиката ? И как да съм сигурен , че си заслужават парите ? Въпросът не е с цел заяждане или нещо такова , просто забелязах това , след като реших да провера "портфолиото" на теб и твоя екип.
Целта беше да дам просто основен пример, с цел изясняване на идеята. Иначе също така можете да проверите други наши блогове, като Блогът за писането, като Блогът за уеб дизайнери(там само най-новата статия е наша)
 
От: Създаване на блогове

При поръчка на повече блогове възможно ли е да се догвори отстъпка?

Интересува ме базовият пакет Wordpress + 5 статии. Инсталацията на тема и плугини спокойно може да отпадне при посочване на цената, тъй като не са ми нужни.
 
От: От: Създаване на блогове

При поръчка на повече блогове възможно ли е да се догвори отстъпка?

Интересува ме базовият пакет Wordpress + 5 статии. Инсталацията на тема и плугини спокойно може да отпадне при посочване на цената, тъй като не са ми нужни.

Имаш лично съобщение.
 

Горе