Създаване на дропшипинг компания - step by step guide

Дискусията в 'Дропшипинг' стартирана от nutrilitestyle, Февру 26, 2018.

1. nutrilitestyle

nutrilitestyle New Member

Рег.:
    Февру 26, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,

Бих искал да създам собствен уебсайт, който ще използва дропшипинг процес и ще продава в западна Европа. Тъй като повечето от вас са минали през този процес, ще съм ви много благодарен, ако споделите процеса и условията при отваряне на такъв тип бизнес в България. Предполагам има доста специфичности, които ще са от полза за всеки, който се сблъсква с този тип бизнес, затова вашите коментари ще бъдат от полза на младите предприемачи. Не съм много запознат с административните процеси за отваряне на дропшипинг бизнес, затова се надявам, ако може да споделите guide и стъпки при отваряне на такъв бизнес.

Благодаря предварително! Успех

2. Mladtehnik

Mladtehnik Member

Рег.:
    Май 22, 2016
    Съобщения:
    206
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Място:
    Стара Загора
    Демек свръзка между доставчик и дропшипър?

3. nutrilitestyle

nutrilitestyle New Member

Рег.:
    Февру 26, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    По-скоро ме интересува самият процес при регистриране на фирма - какви документи се изискват, за да се отвори дропшипинг фирма в България, кога трябва да се регистрира фирмата, какви такси се плащат, отчитане на продажби, като цяло всички законови изисквания ме интересуват. Благодаря предварително!

4. razdumka

razdumka Active Member

Рег.:
    Ян 15, 2017
    Съобщения:
    348
    Харесвания:
    92
    Точки:
    28
    Мисля, че темата е разглеждана подробно във форума, за да се разнищва наново. Не съм търсил, но мисля, че и ти не си :)

5. Nightgale

Nightgale Member

Рег.:
    Май 5, 2016
    Съобщения:
    128
    Харесвания:
    23
    Точки:
    18
    Здравей,
    Мисля, че по- скоро въпросите ти са за опитен счетоводител, който си има работа с ВОП и ВОД, защото там има доста тънки моменти, с които дори и счетоводители с добро име не са запознати. Счетоводството на такъв тип търговия е малко по- особено и дори и тук някой да сподели как работи, това може да не се отнася точно за теб.
    Успех!

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice