Създаване на маркетплейс уебсите

Бе, както и да е.. нема да стане.. хах Нема, щото по простата причина, че не мога да го направя сам, а доверие НИКОМУ немам 😆
Дай блупринта да го направя (ако ми хареса), пък ще ти дам лайфтайм ВИП акаунт или квото там си планирал - да си фрийланстваш на воля.
Иначе грам файда нема е така да си отива бадева хубавата схема.

Некъв Ъпворк клонинг ше да е, кво друго да е...
 
Абе мани ги тия, кога си влизал последно ? Те не могат фронта да си оправят, камо ли нещо читаво отзадзи ахахах Влез да видиш :)

НЕЕ мое да го направиш, още повече за 2-3 месеца.. Да не мислиш да се изхитриш с айай, забрави, тия нямат такива функции в базата изобщо. Има неща, които май май никога не са писани, даже не съм сигурен дали изобщо ще стане на пхп. Всичко май ще трябва да е къстъм, от-до. Разровил съм всякакви системи, нищо близко не виждам за преправяне, освен едно-единствено, на 30-40% ама него не мое го откраднеме 😆
 
И без тва нема кинти за маркетинг.

Пускай го тука направо - се тая, ма белким ти олекне та да спиш по-лесно (на терасата).
 
Нямаш представа как се спи на тукашните тераси 😁 стига нощеска да не ми метнат кофа с вода, мое да откъртим и до обед 🤣

Нищо няма да пускам от прожекта, мамка му, кой сака да се отвори, нека първо да си обърне лодката наопаки, и ако не се удави белким схване изобщо за какво иде реч ахахах

Само ще изтърся, че очаквам на края на втората година целата галимация да чини едно 100млн в доларес 🤩🥳🥳
 
Само не знам как ше спиш спокойно (на терасата), знаейки че си могъл да осигуриш прехрана за бедстващата челяд на няколко десетки мильона ИТ-та по света...

Изчакай да дойде петъка и пускай че поне да има какво да чоплим.
 
Предпочитам да си го запазя, па не се знае, мое и да попадна на хора един ден.. :)
Не се притеснявам за ноууу-хаУУУ-ту-туУУУУ, щото щом до сега не е реализирано, АЛИ верно са ултра тъпи, АЛИ просто се надат да издържат макс дълго на до-сегашните фантасмагории.. ;) Ама дори примера с ъпуърк както е сега, само да ти покаже, колко трагична е цялата схема, А щом това се води топ-а ахахаха значи май май едвам удържат коня да не се катурне у ряката :) но и това ще стане един ден..
 
Дай на Ремайнд или на Скай да го коднат уикенда, чи аз имам твърде мн ралта близките дни.

Да има там кво да показваш на инвесторите като се сетиш че софтварето е най-лесната част от тоя вид галимации.
 
Дай на Ремайнд или на Скай да го коднат уикенда, чи аз имам твърде мн ралта близките дни.

Да има там кво да показваш на инвесторите като се сетиш че софтварето е най-лесната част от тоя вид галимации.

ахахахаха ти али верно яко преиграваш, ИЛИ НАИСТИНА не захапваш сериозността на положението 😁

Искам само да ти кажа, че тоя начин на комуникация и посредничество и изобщо за отношения между дателите и давателите, не само ще бутне за няколко месеца тия платформи дет ги знаеш, но ще капичне и много фирми дет са малко под ранга на SAP (за пример), вервай ми 😇
Щото може и наистина да има нещо вярно в теорията за "пусни балъка напред и после го придърпай" Всички правят нещата така, че да изглеждат супер сложни и зависими, но всъщност това е с цел просто да защитят интересите си, в т.ч да запазят трудещите се за тях, че ТИЕ ако усетят ветъра на къде духа - не знаеш за каква анархия иде реч 🤣

Аз имам кой да ми кодне..ама с "кодне" няма да стане, да не говорим, че и аз мога да си "кодна" ахахаха. В напреднала разработка съм и знам, че прожекта е ток и жица, но както знаем - "сам човек за гроб и за кенеф" Тей че най-много по некое време да отида да се изходя.. па ти къде ще ходиш, няма да те питам 😆😆😆
 
Еми ше чакаме бетата та да се регнем и да изкараме некоя кинта :)

Само дано не е чак толкоз революционно че да застраши регулярния пазар на труда в ГЛОБАЛЕН мащаб.
Имам сайд проджект в сферата и ще ми отидат плановете за пенция у ряката...
 
Ъп.

Натъкми една директория за фрийлансъри на Хуупса та да си отземеш и да приключваме с въпроса.
 
Няма никакъв смисъл от ползата :) А както казваше една луковишка пиянка "аз съм взел-дал" 😆
 
Ок, зачеркваме го това значи.

Ами какво стана с оня другия сайт дето искаше да събаряш - кпд-то май беше?
Или онва за вехтошарските аукциони беши? :rolleyes:

Те са доста по-лесни.
 
Ако е аукциона, ще трябва Дефа да удари едно рамо с някой и друг багажник стари чайници, бюфети и дискове с винтидж пикс.
Да има контент некакъв все пак, движение некакво.

Маркетплейса за бизнеси е къде-къде по-лесен и приятен за монетизация.
Даже ми е странно че си предпочел да се буташ във фрийланс ла*ната вместо да удариш питомното.
 
... а ся се сещам и за един друг твой любим сайт, или по-скоро раздел от сайт :D, който също изглежда доста перспективен предвид ограничената конкуренция и монетарния потенциал...

Няма по-добър момент за реализацията му от сега.
 
хах Верно ли?? :) И ти май като дефа се пробваш да ми слагаш думи в устата 😁

Никога не съм споменавал, че искам да бутам, нито търгове, нито кпд - АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ....

НО ако имаш инфо противно на моето твърдение, то МОЛЯ, дай линк, да видиме тая работа, щото аз мога да дам поне 10 твърдящи ТОЧНО ОБРАТНОТО, даже за единя сайт, тук съм имал трабъл, че го защитавам ;)

За "третия" нямам идея какво имаш предвид... ама сигурно ще да е предприемача 😆😆😆


СЕГИ сеш ли се що си от често не-долюбваните пищенгяси (изключая мене).. щото плъзгаш думички без много много да ги мислиш 😜


Ако мислиш, че ще издам хоууууу-ХАУУУУ-туууу с текива дървени постановки, много си се объркал! Или съм в играта, или никой няма да е 😇
 
Или съм в играта, или никой няма да е 😇
И Жо Байдън така каза на последното заседание на...

Както и да е.
Дай 29% и (евентуално) имаме дийл.
 
Нещо обаче не мое ми миряса тиквата след последните ти писаници... Ще вляза в обяснителен мод за малко, че така не е оферта хах

Имали сме някакви разговори, може там да е изпуснато нещо.. :) Но сега, след като ме постави в неудобно положение, ще да трябва да завърша тази драма, макар да не искам...ама нейсе 😁

За първия сайт - аукциона, най-вероятно е имало някакво хранене, НО то е било ЧАСТНО! Много пъти съм споменавал, че сайта е топ-полезен (без подробности) НО (винаги има едно шибано НО) за жалост в БеГе имаме си и шуробаджанащина... Та, вероятно съм се оплакал с аргументирани съмнения, че в тази платформа има И наше момче/спуснато/шуре, админче гаранция, което играе май за частни интереси (овай е точно за БГ) Точно вчера за пореден пък усетих клатенгяс, отново... :mad: В този смисъл може и да съм избеснял някъде, ОБАЧЕ това не значи, че съм против платформата, още повече да я путам, защото НАЙ-МАЛКОТО - няма бутане, поради простия факт, че е собственост на самия куриер.. ахахаха ;) Което въобще не значи, че някога, когато хвана келеменцето, няма да изяде шамарите... вервай ми

За втория, никога не съм си и помислял са се пробвам в нишата, просто защото за мен ТОВА НИКОГА НЕ Е БИЛО НИША, а и няма никаква почва у нас... :) Те така или иначе заслужават да са си ТОП, АМИ просто защото топ в тази "ниша" за БеГе (нищо, че пънка няма да умре) НЯМА и никога няма да ИМА... Дори се радвам, че такъв сайт ИЗОБЩО СЪЩЕСТВУВА 🤩

За тетия, което явно е раздел "далавери: в предприемач, определено има истина, защото съм бучал тук публично поне найсе пъти, че не е ОК, А и не е ОК в действителност, но баш ми дреме, Блинки си знае по-добре, спрял съм да дерзая и мешам, щото от ползата - файда както знаем - никаква ахахах

-----------------------------------
край на обяснителен режим
-----------------------------------

Дай 29% и (евентуално) имаме дийл.

Никой нищо не дава и не взима, работата е сериозна, 10% ми е турбо, защото 10% на 100млн са си 10млн ахахахахаха
Въпроса е, че няма да можем...

Ти не сакаш срещи, както сме говорели, НО специално за този случай, е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА. Ще има и свидетел и адвокат и нотариус, инак не се навивам. Няма значение колко пищенгяси ще участват (само ти - ъпсурд), но бущашина трябва да има, защото това не са утепаните проекти дето така или иначе си знаем, че нищо няма да стане, и използваме случая по скоро за да се наблегнем и евентуално повеселим 😉

Аз мое да поемем двама (да не се набутват за хотел), че и без това две стаи празни седят. Идвате, аз ви търпим едно диско, вие за съжаление мен - една кръчма хахахах и сядаме на другия ден "на чисто" да го обсъдим... 😇

Няма да е чак такава набутвация, заслужава си "риска" според мен 😆
 
Никой нищо не дава и не взима, работата е сериозна, 10% ми е турбо, защото 10% на 100млн са си 10млн ахахахахаха
Въпроса е, че няма да можем...

Ти не сакаш срещи, както сме говорели, НО специално за този случай, е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА. Ще има и свидетел и адвокат и нотариус, инак не се навивам. Няма значение колко пищенгяси ще участват (само ти - ъпсурд), но бущашина трябва да има, защото това не са утепаните проекти дето така или иначе си знаем, че нищо няма да стане, и използваме случая по скоро за да се наблегнем и евентуално повеселим 😉

Аз мое да поемем двама (да не се набутват за хотел), че и без това две стаи празни седят. Идвате, аз ви търпим едно диско, вие за съжаление мен - една кръчма хахахах и сядаме на другия ден "на чисто" да го обсъдим... 😇

Няма да е чак такава набутвация, заслужава си "риска" според мен 😆

Ще трябва сериозно да ми лъхнеш на мильони та да се вдигна. Преди това - точно веселбата ми е основната мотивация за грандиозния проект.

Естествено че трябват още хора - затва съм и предвидил проценти за тях :)
Но това ще са ИНВЕСТИТОРИ, които ще поемат рекламата и някой и друг правен алабализъм.

Други технически лица не трябват, освен евентуално на някой финален етап (който така или иначе няма да бъде достигнат).

Събери една тумба народ и получаваш гаранция че нищо нема да стане. Тоест, ще станат разни работи, ама не каквото очакваш. Предпочитам да гледам сеир отстрани ако това ти е идеята.
 
ОК е! Тогава остава вариант, идваш сам в СФ, НО ще има свидетел от моя страна, поне един, + юрист и ако успея да навия нотариуса да дойде на място, ако не.. в кантората са се книжата. Трябва ми време до края на Май да сътворя самите книжа (в т.ч подробния бизнес план) После си поканен на 2-4 дни дрифт у софе, малко иху-ахи и после уърк :)
Де-факто, ти отговаряш за комуникацията и идеята въобще между нас, пък след това "каквото сабя покаже"
При всички варианти аз губя повече, ще имам по-големи разходи. Ти губиш, при положение, че се изкушиш да шернеш инфото без мое съгласие и участие..

Ще има и период на "пасивност", което значи, че ако не реагираш в даден срок, аз ще имам правото да продължа без теб хах

Помисли внимателно, щото аз така или иначе това ми е минимум, а и щото отдавна ме боли дедовия за бг-футбола, ако ме разбираш ;)

Въпреки това, поради и трудно-подвижността ти, има и вариант при който АЗ ИДВАМ, но вервай ми - не е за предпочитане 😆

Изглежда, че ТОЯ път ще да трябва да поемеш някаква отговорност, защото в противен случай, а и в предвид публичността на тези дерзания, излагацията няма да е само за моя сметка 🫤
 
Помисли внимателно.

Помислих. Ето как виждам нещата:
  1. "Договаряме" се онлайн, по видео чата или каквото там предпочиташ.
  2. Доверяваш ми се на 100% и ми казваш направо идеята. Ако липсват проценти, може и модифициран/изчанчен вариант - без ключови компоненти, та да не мога да я "открадна". Във втория случай ще трябва да е достатъчно убедително, та да се заинтересувам.
Аз грандиозни идеи си имам достатъчно - цяла папка, на различен етап на завършеност/започнатост. Това което ми липсва е мотивация и постоянство да ги избутам до края. Мога спокойно да ги шерна, без да се притеснявам че някой може да открадне нещо - просто друг едва ли ще има личен интерес или знания да се занимава точно с тях.

На практика, не ме интересува конкретно твоята идея. Просто периодично ме влече да имам проект с други хора - за разнообразие, взаимонадъхване и т.н.

В единични случаи тия общи проекти са стигали далече, но най-успешните са почвали импулсивно, неангажиращо, и върху някоя възтъпа идея. Например, преди повече от 10 години с Ремайнд имахме едно дебилно проектче, което обаче изкарваше нелоши джобни пари 🙄
 

Горе