Създаване на психологически въпросник

Mak

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся програмист / най-вероятно/ за изработването на психологически въпросник, който е част от сайт. Въпросникът е с дихотомни отговори /ДА и НЕ/ като броя на въпросите, които трябва да се въведят е 114. За в момента не съм се спрял на шрифта, но фона ще е бял. Цената предложете на лични, тъй като нямам представа как върви тази услуга. За доуточняване пак там, тъй като и аз имам някои неясноти, напр. къде се получават попълнените въпроси и как. Ще отговоря на всички / може и със закъснение /, тъй като сядам на компа само вечер.
 
От: Създаване на психологически въпросник

Не съм програмист, но пък имам опит с психологически въпросници. Хубаво е да споменеш и какво се случва след събмита на попълнените въпроси - не къде ще отиват, а какъв резултат очакваш да изкараш от тях. Дали ще е просто сумиране на тип отговори (n брой 'да' , m брой 'не') и ще дава просто точков резултат някъде, или ще има по-сложно сумиране по различни скали на различни групи въпроси (генерален пример - MMPI теста). Просто като идея какво да доуточняваш на лични с човека, който ще го прави, защото това доста ще ти промени спецификацията на програмирането.
 

Горе