Създаване на тематични микронишови сайтове

vampir

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Всички знаем, че след ъпдейта Google Penguin нещата за SEO оптимизацията значително се промениха. Обикновените сателитни сайтове със спиннато съдържание загубиха своята тежест. Във връзка с този факт искаме да предложим услуга по създаване на тематични микронишови сайтове с уникално съдържание на ниска цена. Предлагаме избор между 3 различни пакета. Към всеки пакет са включени допълнителни статии за артикъл директории. Всички статии се събмитват в социални мрежи. Преди събмитването към всяка една статия се създава уникално описание и заглавие. Например ако поръчате пакет СТАНДАРТ ще получите:

- микронишов сайт базиран на Wordpress ( домейна и хостинга не са включени в цената)
- анализ на нишата и избор на дума с месечно търсене от 2000 до 4000+
- 5 уникални статии от 400 думи
- оформени заглавия с <H1></H1>
- ръчно добавен "description" и "keywords" към всяка статия
- тематични безплатни изображения към всяка статия ( всяко изображение ще бъде оформено с title и alt)
- 2 статии за артикъл директории
- събмит на всички статии в 5 социални мрежи ( за всяка статия ръчно се създава уникално заглавие и описание)
- ръчен събмит на сайта в 10 директории​


В графика по-долу може да видите детайлно какво включват отделните пакети!

Безплатното ревю е запазено за unhumannature! Следващите двама клиенти с iТrader над 10, могат да се възползват от 50% намаление на пакет "СТАНДАРТ"!

ЦЕНИ ЗА БЪЛГАРСКИ САЙТОВЕ

ofert1.jpg


ЦЕНИ ЗА АНГЛИЙСКИ САЙТОВЕ

english.jpg


За контакти:
skype: textprom1

Плащане с ePay или по банков път
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Нещо против да получа едно ревю копие?

Запазвам ревюто за вас. Моля да ми изпратите детайли по skype
 
От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Всичко е прекрасно, само кой я мисли думата и какви параметри гоните, ако я мислите вие, де?
 
От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Всичко е прекрасно, само кой я мисли думата и какви параметри гоните, ако я мислите вие, де?

Имаме възможност да извършим анализ в нишата и да ви предложим дума с месечно търсене от 2000 до 4000+ и ниска конкуренция.
 
От: Създаване на тематични микронишови сайтове

За БГ или за ЕН сайтове става въпрос?
 
От: От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Засега услугата се предлага само за български сайтове

Микронишов сайт за бг?..... Ти майтапиш ли се?
 
От: От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Микронишов сайт за бг?..... Ти майтапиш ли се?

166j6ft.gif
 
От: От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Микронишов сайт за бг?..... Ти майтапиш ли се?

Разбирам ти намека! Но ще ти опонирам с факта,че микронишовите сайтове не се използват само за Google Adsense.
 
От: От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Разбирам ти намека! Но ще ти опонирам с факта,че микронишовите сайтове не се използват само за Google Adsense.
Дай ми един пример за MNS бг с урл. Не се заяждам, просто съм озадачен от офертата. Според мен, бг сайт има бъдеще САМО И ЕДИНСТВЕНО, АКО СЪЧЕТАВА ОНЛАЙН+ОФЛАЙН БИЗНЕС. Другото е безмислена тренировка за нещо си на ЕНГ, евентуално. Казвам го от личен опит, защото в момента упражнявам подобна структура.
 
От: От: Създаване на тематични микронишови сайтове

Дай ми един пример за MNS бг с урл. Не се заяждам, просто съм озадачен от офертата. Според мен, бг сайт има бъдеще САМО И ЕДИНСТВЕНО, АКО СЪЧЕТАВА ОНЛАЙН+ОФЛАЙН БИЗНЕС. Другото е безмислена тренировка за нещо си на ЕНГ, евентуално. Казвам го от личен опит, защото в момента упражнявам подобна структура.
Обновихме информацията в обявата. Добавихме пакет за английски сайтове. Ще ви пратя пример за MNS в БГ на ЛС.
 

Горе