Създай свой собствен блог

От: Създай свой собствен блог

Бутона SignUp е добре да е на български. Като го кликна и ми се отваря маймуница. Има някакъв проблем с кирилицата
и при мен е така
 
От: Създай свой собствен блог

Здравей! :)

Много ми харесва дизайна на сайта, но ми изглежда малко празен - като че ли трябва да има повече текст или картинки отстрани :) И това Signup на бутона, както и
Добре дошли в Iskash-li.info
мисля, че изобщо не пасва на сайта - всичко останало е на кирилица.

И... Абе хора, хиляди пъти съм го казвал и пак ще го кажа: не си пишете email-ите в plain text, че ще Ви ги прихванат ботовете на спамерите!!! Лично аз правих такъв преди време!!! Толкова ли е трудно да напишеш email адреса в едно gif-че и да му сложиш прозрачен фон?
 
От: Създай свой собствен блог

Още няколко забележки, дано не греша:

Правоъгълника на footer-а не е завършен като останалите :( А най-горния пък е празен - мисля, че в него трябва да стои някакво готино лого :)

Текста с малкия шрифт вляво и линковете ми се виждат най-кофти, най-добре е оформен
Направи своя безплатен блог
, на второ място добре оформен изглежда текста в средата :)


Между другото твоят дизайн ме вдъхновява да опитам и аз да направя подобен :)
 
От: Създай свой собствен блог

Еми не е трудно :)
зн че има доста работа по сайта , сега му правя и лого :)
между другото някой да се рег и ако може да ми каже къде пише на маймуница за да мога да го оправя

10х предварително!

п.п voic4e мерси много за критиките и съветите ще се опитам да оправя всичко
 
От: Създай свой собствен блог

Да, трябваше да е нещо кратко и тематично. От сорта на блогове, сподели, блогвай...и т.н. "Искаш ли" ми звучи на сайт за класифай адс, или оферти с далавера в тях. :)

И по дизайна има каква да се пипне. :) Един хедър ще му дойде добре както и някоя друга графика в сайта.

И да попитам, не е ли по-готино нещо-си.искаш-ли.инфо пред искаш-ли.инфо/нещо-си ? Сори, но второто изглежда като страница, това е като принципа с блоговете на операта. И бате незабравиай да си сложиш и линк във футъра на всеки създаващ се блог - за да го помпаш....главният домейн - после си в бизнеса със селкане на линкове.:)

Това е мнението ми, надявам се не съм бил много гаден.....:) Но това е лично мнение и не е стандарт, а съвет..:)

Успехи с начинанието.
 

Горе