Съобщенията във фен страниците

ka111

Member
Здравейте,
Имам фен страница на световно известен човек. В информацията за страницата съм написал, че това е неофициална страница, под името на страницата съм отбелязал, че това е общостна страница за звездата и връзка към официалната страница, но въпреки това има фенове, които мислят, че админ на тази страница е самия известен човек и му пишат съобщения.
Ако не им отговарям, може да се разсърдят като си мислят, че звездата ги пренебрегва, или ако им отговарям може да се разсърдят, че са се излъгали в очакването си, че пишат лично на звездата...
Какво е Вашето мнение - добре ли е да е активна опцията - Съобщения в една фен страница или не?
 
От: Съобщенията във фен страниците

...или ако им отговарям може да се разсърдят, че са се излъгали в очакването си, че пишат лично на звездата...

...И след това да те осъдят, че заблуждаваш хората.

Хич не е лесно да крадеш името и да правиш пари на чужд гръб, ще си носиш последствията.
 
От: Съобщенията във фен страниците

...И след това да те осъдят, че заблуждаваш хората.

Хич не е лесно да крадеш името и да правиш пари на чужд гръб, ще си носиш последствията.

С кое конкретно заблуждавам хората? На моята страница съм написал, че това е неофициална фен страница - както много други. Когато отговарям на феновете не се представям за друг, а пиша това, което съм написал на страницата, че тя не е свързана лично с известния човек.
Да правя пари от страницата? Страницата няма комерсиална цел, тя е просто за забавление!
 
От: Съобщенията във фен страниците

Моят съвет е ако все още имаш тази опция, да промениш името на "фенове на еди-си-кой" или нещо подобно, защото иначе действително е объркващо, а може да има и последствия.
 
От: Съобщенията във фен страниците

Според мен за да повярват ,че наистина може да е истинската звезда си ги провокирал с нещо! Я може да си писал някой пост и съобщение все едно е истинската звезда! По-добре премахни опцията за съобщенията докато е време и не разрешиш проблема или както "Ahinora" те посъветва!
 
От: Съобщенията във фен страниците

Не е задължително да е написал, много хора не гледат какво е поствал, а директно пишат лични съобщения. Аз имам подобна страница и винаги пишех постовете в трето лице, но пак получавах такива съобщения, затова смених името на страницата. :)
 
От: Съобщенията във фен страниците

Не е задължително да е написал, много хора не гледат какво е поствал, а директно пишат лични съобщения. Аз имам подобна страница и винаги пишех постовете в трето лице, но пак получавах такива съобщения, затова смених името на страницата. :)

Мхм все пак не знаем каква е причината и можем да гадаем само за това и аз дадох ралични възможности! :)
 

Горе