Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

buysell

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Плащане пейпал, минимум 2 съобщения продавам на веднъж в рамките на 24 часа.
74,581 fans


между 110 000 и 170 000 импресии
На ден повече от 4 съобщения няма да изпращам, защото все пак си ценя феновете ...
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Лимитът на групите не беше ли 5000?
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Той говори за страница , странно защо я нарича група , а на публикацийте на стената им вика съобщения :)
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Страница ... група ... какво значение има ... явно сте разбрали за какво става на въпрос ...
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Ясно е че съм лаик, но как се дефинира това:
Можеш да пуснеш такова "съобщение" към всички участници, само ако ти си създал групата и си администратор, или просто ако участваш в такава група ?
 
От: От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Ясно е че съм лаик, но как се дефинира това:
Можеш да пуснеш такова "съобщение" към всички участници, само ако ти си създал групата и си администратор, или просто ако участваш в такава група ?
Като участник в групата ще се публикува само на стената на страницата, а като админ ще се публикува на news feed на всички фенове ...
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Аз не разбрах, линкове на стената ли се публикуват или се пращат съобщения на феновете?
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

ок
аз ще взема една порция :)
за тест
какво трябва да направя?
колко е дълго това което се пише? снимка слага ли се? не съм запознат ? ако искаш можеш и на лично да микажеш какво да подготвя и как да ти платя
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

И аз съм склонен да пробвам, пусни ми повече инфо - как ще се оформя и т.н. По Paypal мога да платя веднага. Пиши и малко повече за страницата, тематика, някаква типология на феновете?
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

И аз искам ЛС с името на групата / страницата, пиши ми също дали може по банков път да ти пратя парите.
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Здрасти, и аз искам на ЛС инфо за групата/страницата. И може ли по и-пей или банков път да се плати!
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Пробва ли се някой вече и има ли ефект?
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Господина нещо не отговаря
 
От: Съобщения във FB група с над 70 000 фена - 5 лева

Пишете л.с. и ще Ви отговоря, не всеки ден влизам във форума и не следя темата ...
Няколко човека вече пробваха услугите ...
 

Горе