Съобщете за вашите продадени домейни

Това е най-бързата ми продажба до момента, домейна е купен преди по-малко от 10 дена ( hand reg. ), завършва на ****ology .com ( брандъбъл ).

Купен за £8
Продаден за 1120 евро
Оферта през моят сайт от голяма немска фирма
 
Браво, добра продажба за регистриран на ръка домейн. А според теб защо го купиха, какво ще го правят този домейн?


Това е най-бързата ми продажба до момента, домейна е купен преди по-малко от 10 дена ( hand reg. ), завършва на ****ology .com ( брандъбъл ).

Купен за £8
Продаден за 1120 евро
Оферта през моят сайт от голяма немска фирма
 
i
n
n
v
o
s

Оферираха го малко след като пуснах търга в неймпрос... :)
 
Последно редактирано:
Странно нещо е пазара на домейни.. цял месец се опитваш да продадеш 60 домейна за $59-79 за всички, а днес само един от тях продаваш за $30 :) .xyz
 
Странно нещо е пазара на домейни.. цял месец се опитваш да продадеш 60 домейна за $59-79 за всички, а днес само един от тях продаваш за $30 :) .xyz
Явно е бил хубава дума .xyz
 
И аз се записвам, имам домейни, но все още не съм продавал. Миналия месец ми направиха оферта от 3000$ за един 8 буквен .com, но не го дадох... може би е грешка, но аз мисля че цената на такъв домейн няма да ходи надоу... или греша?

Едит: свързаха се с мен от whois инфото
 
Последно редактирано:
И аз се записвам, имам домейни, но все още не съм продавал. Миналия месец ми направиха оферта от 3000$ за един 6 буквен .com, но не го дадох... може би е грешка, но аз мисля че цената на такъв домейн няма да ходи надоу... или греша?

Едит: свързаха се с мен от whois инфото

Зависи, 6 буквени има много и то интересни. Все пак, ако е нещо наистина добро, което да има и смисъл в него, а не просто да звучи добре, може и повече да струва, но пак трябва да се намери точния купувач за него. По принцип, ако първата им оферта е 3000$ си мисля, че може да им се вземе доста повече. На ръка ли го регистрира този домейн?
 
Зависи, 6 буквени има много и то интересни. Все пак, ако е нещо наистина добро, което да има и смисъл в него, а не просто да звучи добре, може и повече да струва, но пак трябва да се намери точния купувач за него. По принцип, ако първата им оферта е 3000$ си мисля, че може да им се вземе доста повече. На ръка ли го регистрира този домейн?
Да на ръка е и съдържа trader :) т.e. греша 8 бквен е
 
През 2016 научих един урок.... много, много да не отказвам оферти или да се пазаря, че после се залежават и втора оферта рядко идва, изключение прави ако домейна е мега добър, само казвам :)
 
kiwi.bg - 24 000 лв :D
bitpay.bg имах оферта от 20 000 лв. ама отазах, щото мислехме да правим биткойн плащания. ако някой го иска за 10к му го давам
са чакам papajohns.bg ама нещо цената дето им обявих от 25 000$ не отговарят, ако ще ме мотат след половин година вече ще е двойно, щот не бързам за никъде :D
 
Супер, продажби колеги! При мен се получи нещо интересно, продадох преди време домейн за $500, който бях купил по-рано от един фр. за $50. След половин година гледам, човека го обявил за $100 и си го откупих обратно :D. Най интресното, е че тоя след още половин година ми предлага $500 отново :D и не мога да повярвам какви ги върши тоя човек!
 

Горе