Сървъри от къде най - изгодно?

От: Сървъри от къде най - изгодно?

а знаеш ли от къде да си купя най-евтино автомобил?

или кой прави най-евтините сайтове?

Задай си въпроса като хората. За какво сървър? за хостинг за поща за файлове? иначе имам един селерон в къщи за 500 лв ще ти го дам ;)
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

Не виждам, какво не е ясното на въпроса ми.
Щом не съм уточнил точно за какъв тип сървър ме интересуват цените значи се подразбира, че става въпрос за всякакъв тип сървъри.
Относно за колата най - евтино можеш да си я закупиш от Дубай.
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

От аптеката е пич, там са най-евтини!
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

въпроса е абсурден малко да ..... всяка фирма може да ти асемблират сървър .... а и какво значи думичката сървър по принцип?
Щото нещо значението започна да се губи последно време и да се размиват понятията, най-добре ще е ако си кажеш - искам:
Intel Quadcore I7 s hyperthreading, 12 GB RAM, 4 SCSI disks x 700GB, нещо такова
IBM, HP, MSI имат хубави готови машинки за малкия и среден бизнес (ето ти сървъри колко искаш) примерно x3650 е перфектен за малък хостинг.
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

въпроса е абсурден малко да ..... всяка фирма може да ти асемблират сървър .... а и какво значи думичката сървър по принцип?
Щото нещо значението започна да се губи последно време и да се размиват понятията, най-добре ще е ако си кажеш - искам:
Intel Quadcore I7 s hyperthreading, 12 GB RAM, 4 SCSI disks x 700GB, нещо такова
IBM, HP, MSI имат хубави готови машинки за малкия и среден бизнес (ето ти сървъри колко искаш) примерно x3650 е перфектен за малък хостинг.

IBM имат и хубави промоции от време на време. Проблема е какво става при евентуален ъпгрейд на сървъра. Аз си взех IBM X3400 M2 ( стандартно се предлагат с 2GB или 4GB памет) и след 1 седмица се наложи да сложа още 32GB ram. Оказа се че 8GB памет в България въобще не се предлага (сега вече може и да има), а в Ebay цената на 1х8GB беше около 750-800$. Така че обмисли хубаво за какво ще го ползваш и какво натоварване ще имаш ...
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

Здравей,
Ако още имаш интерес и ти трябва евтин сървър ми пиши на лично, имам предложение за теб!
 
От: Сървъри от къде най - изгодно?

Зависи дали ти трябват нови и втора ръка.
Пробвай при persy.com - 80% от BG дата центровете са оборудвани то тях.
Ако търсиш втора ръка, нещо не толкова мощно и по-евтино:
lianna.bg

Също така може да провериш и при risk electronics (risk.bg)
 

Горе