Сървър в франция нает е от ovh.com

InYou

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Сървъра е нает за 3 години. Но понеже вече не ми трябва го препродавам.
Характеристики:
256673536faa14d3.PNG


Сървъра е offshore

Цени:
50лв/месец (когато се плаща месец за месец), 500лв/година ( При поръчка на година получавате още 6 месеца безплатно )
Остават 2 години и 4 месеца от предплатения наем.
 
Последно редактирано:
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Здравей. Говорихме си във уебмастерския форум, където истината боли, а реалността - горчи. Ако офертата ти все още е валидна - обмислянето от моя страна - продължава, но е все така в положителна за теб посока. Стелиян.
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Този е пълен измамник, платих му сървъра за 2 години а сървър не съм получил.

Казва се Румен Илиев Славов тел. +359899573845 Фейсбук: MyDesign-BG Iliev

Измамил е доста хора и на всичкото от горе ми е пуснал негативен трейд - в момента в който аз съм му превеждал парите- ЛАЙНО
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Ами единственият вариант е , ордера от банковият превод, копия от кореспонденцията тук и помоли модератора да ти даде той от кое ИП е влизал, ако си говорил по телефон с него - разпечатка от мобилния оператор.
Всичко това в една папка и в полицията. Просто друг вариант невиждам.

Пусни и в другият форум: searchengines.bg, тази тема...да няма още опарени от него.
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Той има няколко акаунта и аз го разбрах защото си е писал ТЕЛ и имената в много от обявите за сега съм го засичал в няколко форума с 3 ника, дори тука има 3 ника
Напиши му имената или тел номер в гугъл и гледай какво става, даже има едно момчем което е пуснало цялата им комуникация...

MyDesign-BG InYou BeSeN
 
като не подадете репорт или не пишете в черния списък няма как да се вземат мерки не четем всички теми в пазара разчитаме на системата за репорти... има я под всеки пост

обикновно при такъв случай се дават няколко дни да върне парите или следва бан и като не ползвате системата за репорти разчитате някои модератор случайно да погледне темата ... ще бъде баннат след няколко дни ако няма реакция

и не намесвайте форума в тези сделки между вас пише си го в правилата.. не печелим нищо от това че има пазар за да се занимаваме с бюрокрация има си разплащателни системи който гарантират плащането... ип адрес се взима най лесно ако по време на скайп комуникация си гледате какви отворени конекции има (ама как да ви науча на това )

ако си платил за сърара през пейпал може да оспориш сделката те прибират пари за да гарантират такава сигурност и като условие за допълнителна сигурност ако не си дръжите пари в пейпал акаунта а всеки път ви тегли от картите може да направиш черджбек и да си върнете парите ... ама как да ви задължа да го правите така ?

ВИНАГИ КОГАТО ИМАТЕ СЪМНЕНИЯ ИЛИ ПРИ ГОЛЕМИ ТРАНСФЕРИ ПОЛЗВАЙТЕ ЕСКРОУ УСЛУГА КАТО https://escrow.com !!!

СПРАВКА ЗА ОБЩИТЕ УСЛОВИЯ, ЮРИЗДИЦКЯТА И ДОПЪЛНИТЕЛНИТЕ ПРАВИЛА С КОИТО СТЕ СЪГЛАСНИ ЩОМ СТЕ ПОЛЗВАТЕ PREDPRIEMACH.COM ИМА НА ОСТАНАЛИТЕ БЛОКОВЕ В ТАЗИ СЕКЦИЯ!



НЕ НАМЕСВАЙТЕ PREDPRIEMACH.COM ПОНИКАКЪВ НАЧИН, КАТО СТРАНА В СДЕЛКИ МЕЖДУ ВАС, КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ ТУК ИМАЙТЕ НА ПРЕДВИД ЧЕ ЦЕЛИЯТ РИСК Е ЗА ВАША СМЕТКА. ТОВА СА СДЕЛКИ МЕЖДУМЕЖДУ ДВЕ ЛИЦА, ПРАВЕНИ ПРЕЗ ТРЕТО ЛИЦЕ РАЗПЛАЩАТЕЛНА СИСТЕМА, КОЯТО ПРИБИРА КОМИСИОННИ, ЗА ДА ГРАНТИРА СИГУРНОСТ НА ПЛАЩАНИЯТА!!! ОПЛАКВАНИЯТА ОТПРАВЯЙТЕ КЪМ СИСТЕМИТЕ ЗА ПЛАЩАНИЯ!!! ОПИТИТЕ ЗА НАМЕСВАНЕ НА ФОРУМА ЩЕ ДОВЕДАТ ДО ПРЕМАХВАНЕ НА АКАУНТИ !!!
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Благодаря не бих искал да намесвам форума за създалата се ситуация, аз платих през Western Union.
 
е поне му имаш пълните данни ако ще подаваш оплакване щом си ползвал уестърн юниън .. махнах ти отрицателния итгрейдър и ако не се включи автора на темата до някои ден кога ще връща парите ще получи бан
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

между другото ми беше писал, чв ви бил писал да ми махнете негативния негативния итгрейдър - Това вярно ли е ?
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Кое не си видял че не разбрах? Дадах ти руут пасс и уебмин пасс на сървъра кой те спира да си го ползваш? Писал съм на съпорта на овх как мога да го прехвурля не са ми отговорили. Последно вчера говорихме да ти върна парите и днес ще ти ги пратя. Заедно с това ще пусна иск за публикуване на личните ми данни на което нямаш прави ;) айде нема кво да ти се обеснявам повече тарикат
 
относно лините данни ти си ги публикувал публично САМ като си купил .еу домейн

ако си публикувал некоректни данни в хуиза на домейна може да бъдеш докладван на регистъра и домейна да бъде конфискуван... ако не можеш да потвърдиш че това са коректните данни

ако не искаш да ти има личните данни публично достъпни не си купуваш точка ЕУ за тях няма прайвъси регистрация


Ако според теб има проблеми с това ерпоейско правило за .еу спрямо бг законодателството... може да пробваш да се оплачеш на европйската комисия... :D
 
Последно редактирано от модератор:

Горе