Сървър в франция нает е от ovh.com

От: Сървър в франция нает е от ovh.com

Искам публично да благодаря нa Coolice за предупреждението, чрез ЛС. Признавам, не бях обърнал внимание на отзивите, спрямо този потребител, а имах намерение да отправя конкретна оферта. Както винаги, админите са на висота и се грижат за стерилната обстановка в секцията ''Пазар''.
 
От: Re: Сървър в франция нает е от ovh.com

пупу да не и уроки... мерси стараем се колкот можем но не успяваме винаги и навреме да прегледаме целия пазар...


Чеки* да те зачеса и аз...Пишеш крайно полезни постове (факт), но лично аз,повечето не мога да си ги преведа. Ако вземеш да пишеш на чист БГ, определено ще мога да асимилирам и това, което пишеш, в крайна сметка...Това съм го споменавал и преди......съответно подминато, но .. представете си. влиза нов член във форума и чете....нечленообразните съвети на гореспоменатия админ..От моя гледна точка, бих му споменал родата и бих излезнал....
 
аз ги пиша както ми дойдат на момента нещата, повечето термини не съм ги срещал на български, и не се ползват и затова така се получава :) ама ако има нещо неясно по някои мой пост питайте ще се постарая да обесня дори и да нее веднага
 
От: Сървър в франция нает е от ovh.com

пусни сигнал тук cybercrime.bg :)

Аз сайтове, на които няма телефон за връзка, адрес или поне имейл никога не съм ги вземал на сериозно. Все едно гледам сайт на гугъл...попълваш, пращаш и не чакаш отговор, защото всички там са много заети...
 
Не, че искам да се дракам с измамените, ама това не ви ли смърди на скам още от самото начало?
Дедикейтед сървър с такива параметри = 50 лева на месец? Не знам с коя част на тялото си, успяхте да помислите, че наистина е възможно да получиш нещо такова за такава цена. За информация - погледнете цените в ovh. Погледнете цените за които се предлагат впси.
 

Горе