С епей проблем нещо

AMOUN

Well-Known Member
регнах си днес картата към сметката от банкомат пратих кодове потввърдих обаче още м ия дава като непотвърдена? колко време се чака
 
От: С епей проблем нещо

Обикновено не се чака - веднага става активацията.
От коя банка е картата?
 
От: С епей проблем нещо

ЦЕНТРАЛНА КООПЕРАТИВНА Е КАРТАТА ДЕВА
утре пак ще ходя уж всичко беше наред вкарах кодове активирах...
 
От: С епей проблем нещо

проблема бил в мен дева
аз нали съм скръндзЪ и не съм им платил единия лева
само вкарах кодовете :)
днес платих и сичко е 6 :)
 
От: С епей проблем нещо

Чух, че дори глобявали ако в двумесечен срок след регистрацията на картата не изтеглят въпросното левче, втф!?
 
От: С епей проблем нещо

Този един лев месечна такса за обслужване ли е?
 
От: С епей проблем нещо

Не, плаща се еднократно при регистрация на карта. Имат си разни други такси, но като цяло съм доволен от услугите и съпорта.
 
От: С епей проблем нещо

Този един лев месечна такса за обслужване ли е?

гледам ми е изтекъл срока на картата, и трябва пак да ходя да им давам още един лев :evil:
 
От: С епей проблем нещо

Аз като дадох за втори път един лев (това е такса за регистриране на картата, която не се връща) се оказа, че не мога да плащам към НАП през картата си:



Оказа се, че за да плащам на НАП през ePay.bg трябва да прехвърля парите от картата по микросметката (и да ми вземат такси за това!) и после от микросметката да ги пращам на НАП (за това има още една таксичка).

Предишната ми карта беше Името-на-банката с логото на БОРИКА и нямах проблем, но новата ми е Visa Electron (банката вече издава такива вместо старите).

При eBG.bg няма проблеми - само дето таксичката им (1.70 лв) е по-голяма (нали трябва да си избият разходите за реклама по телевизията - който гледа телевизия знае, че ги рекламират там). Плащането през eBG.bg става веднага - няма нужда от чакане за регистрация и потвърждаване на картата чрез банкомат или банково извлечение като в ePay.bg.
 
От: С епей проблем нещо

ePay.bg не го харесвам от самото начало...
освен , че постоянно иска някакви такси, някакси ми е неудобно за и ползване ..бях си регистрирала битовите сметки за плащане , като реших да правя превод обаче трябваше да се отрегистрирам от битови сметки за да мога да изпратя платежно за което пак иска левче ...
а бе хубаво че се е появила алтернативка :)
 
Последно редактирано:

Горе