С какво ще ми помогне Scrapebox

helf_php

Active Member
Здравейте чудя се дали да си купя scrapebox но незнам дали върши работа та искам да питам хора от форума които са ползвали програмата и заслужава ли си дали ще избия парите?
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Скрапера е под 100 долара - 20 услуги да направиш на хора от форума по 5 долара и си го избил - ако го купуваш само за собствена употреба има смисъл ако имаш много сайтове и работиш активно
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Според мен леко му поотмина времето на скрейпбокса, що се отнася до линкбилдинг.
Иначе има няколко допълнителни екстри, които продължавам да ползвам доста често, като например масова проверка на ПР и индексирани страници.
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Здравейте чудя се дали да си купя scrapebox но незнам дали върши работа та искам да питам хора от форума които са ползвали програмата и заслужава ли си дали ще избия парите?

Да си купиш или понеже го качиха на няколко места безплатно, просто да си го свалиш? :)
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Да си купиш или понеже го качиха на няколко места безплатно, просто да си го свалиш? :)
Какво безплатно сваляне, като има ъпдейти през 2 дена. Много ясно, че ако иска да ползва Scrapebox, ще трябва да плати там някакви си $57, които се избиват за 2 дена. Не ми се вярва, някой да има толкова свободно време, че да си играе с неадекватни кракнати версии.
 
Re: От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Да си купиш или понеже го качиха на няколко места безплатно, просто да си го свалиш? :)

фрик, що не си гледаш озеленяването?

scrapebox си струва цената стига да знаеш как да го ползваш (то се учи). Имам два лиценза (платени естествено не съм клошар) и програмата е практичски 24/7 отворена. Основната функция е за блог коментари, но има и редица други плъгини и предназначения. Ако питаш дали като си го купиш ще заковеш на първа страница на Г - не, няма. Спаменето само по себе си е неефективно ако се прилага към основния сайт.

Scrapebox е една от най-добрите програми, които някога съм купувал и погрешно се свързва само с черно сео (не мога да отрека, че блог спама е основната и функция). Едно от най-големите предимства е отличния съпорт (ако изобщо някога ви се наложи), редовните ъпдейти (понякога почти всеки ден) и многофункционалността. Може преди да купиш програмата да изгледаш няколко видеа и да се информираш за функциите. Няма пречка да поръчаш и тестова услуга по форумите (вкл и тук има в секция пазар) или просто да питаш.
 
От: Re: От: С какво ще ми помогне Scrapebox

фрик, що не си гледаш озеленяването?

Ти озеленяването остави на нас! :p

Вземи раздвижи малко рогата на бика и драсни някой ред, че те следя с интерес, а от половин месец нищо не си пускал... :)
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Как стигна то извода че не ти препоръчват да го взимаш?
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Струва си, има много плагини и тези които правят услуги с него могат да кажат как им се е отразило на клиентите. Но предполагам добре, ако се знае как да се борави с него. ;)

Струва си, определено. ;)
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

И какво ще кажете значи да не взимам scrapebox-a такали ?

За да му ползваш целият потенциал ще ти трябват и частни проксита. Тоест още 40-50 долара на месец. Това, ако говорим, че го ползваш 5-6 дни в седмицата ( Нали, Рогато?). Преди лично той ме подтикна към покупка като качи сайт в топ 20 за средно честотна ключов дума с 1 бласт. Ама това беше края на миналата година.

Вярно има доста аддони, които само заради него се струва да го купиш. И още нещо... Кои е казал, че става само за спамене. Аз за други цели го ползвам. Нещо с афилейт свързано. Който е умен ще се сети.

п.п. Frik, що не оставиш озеленяването и не почнеш бизнес с паркирани домейни? :lol:
 
От: От: С какво ще ми помогне Scrapebox

п.п. Frik, що не оставиш озеленяването и не почнеш бизнес с паркирани домейни? :lol:

ivo1017, ще ми обясниш ли в какво се състои този бизнес, че не разбирам много много, а може би има хляб в това което предлагаш?
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

И аз да попитам знаещите че ме човърка
Гледам Скрапера на сайта им е 97 долара и пак там само че на друг линк е 57 - има ли някаква разлика или е само трик да си мислиш че си на далавера.
Препоръчват проксита 10бр за около 30 долара - това за около колко събмита може да издържи без да рискуваш да ги баннат и ако баннат някое от проксатата на края на месеца какво се случва със събмитите направени с това прокси. И има ли въобще смисъл да се мъчиш с безплатни проксита които мрат като мухи.
Какви са ви наблюденията за декапчата има ли смисъл от използването им на скрапера
 
Re: От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Гледам Скрапера на сайта им е 97 долара и пак там само че на друг линк е 57 - има ли някаква разлика или е само трик да си мислиш че си на далавера.

продуктът е един и същ - просто това е цената за най-големия черен форум в света

И има ли въобще смисъл да се мъчиш с безплатни проксита които мрат като мухи.

то може да се самоизтезаваш ама поне ги пускай само за постинга, чекера го пусни или без прокси или с прайвит. М др ефективността публично прокси - прайвит е 1/3 до 1/5 т.е. нещо като светата инквизиция

Какви са ви наблюденията за декапчата има ли смисъл от използването им на скрапера

Смисъл има само ако скрейпваш тематични блогове с висок пр. тогава, на ръчен режим, просто си спестяваш капчите. иначе на ръчен режим на някакъв АА списък си е чисто пилеене на пари
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Мерси много за инфото както винаги на висота - Само пак да попитам 10 прайвът проксита достатъчни ли са за нормална работа
 
Re: От: С какво ще ми помогне Scrapebox

Мерси много за инфото както винаги на висота - Само пак да попитам 10 прайвът проксита достатъчни ли са за нормална работа

Напълно. Реално можеш дори с пет да работиш. Три вече са малко ако скрейпваш блоговете сам и често скрейпваш изобщо. Ако е само за спамене три също вършат работа.

ЕДИТ: бе аз да не те навих да си го купиш? Ей, ако сбокса имаха партньорска програма досега щях да съм изкарал поне още за пет лиценза
 
От: С какво ще ми помогне Scrapebox

10 Squid проксита са $18 с bhw discount code. Това е месечна такса. През това време можеш да направиш неограничен брой събмити. Можеш да ги баннеш ако скрейпваш с тях при чекнат Google. Аз скрейпвам без него и до сега не съм имал проблеми с прокситата. Дори понякога, скрейпвам без проксита, но маркирам само Yahoo. Благодарен съм на хората като BullBlogger и AlanFort, които винаги препоръчват Scrapebox, защото откакто го взех, вече не ми се налага да ходя на работа :)
 

Горе