С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Мислех че maxton е умрял.
ползвах го преди 10 години,
беше наследник на един друг подобен
Тогава беше нещо ново да ти се отварят по много табове в един прозорец.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Аз от години съм с Maxthon. Няма по-удобен и практичен от него, а съм ги пробвал всичките.

Firefox трябва да го натовариш с една камара екстенжъни и шитни, за да има същите функции и пак не е толкова удобно. Да не говорим, че ще заеме много повече рам при същия брой отворени табове.

Макстъна ми стои постонно отворен с минимум 15-ина таба винаги и не го усещам. Единственият проблем, който има (или поне при мен го има) е при YouTube. Има нещо гнило във флаш плеъра и понякога браузъра се спича и има нужда от рефреш или рестарт.
 
Re: От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Opera 12.16
От 10+ г само опера. Другото е компромис.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Ползвах Chrom, но ми товари много виртуалната памет, и видеотата ми засичат. Сега изневяравам с бившата ми любовница - Firefox.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

За по-слабите машини Maxthon 2 е идеален вариант - изчистен, бърз и стабилен.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Веднага да минаваш на лисичката, не че е лошо сафарито, ама от лисика няма по-добър. :p
Чувствам се ощетен, че ползвам само Safari и само съм пробвал Firefox на iMac :)
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

На Хромо много години сърфирах, но сега почнах на IE да сърфирам. Много бързо ми се отваря всичко. Използвам най-новата версия на IE иначе старите версии на този браузер не ме кeфят.
 
От: С кой браузър сърфирате? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

На Хромо много години сърфирах, но сега почнах на IE да сърфирам. Много бързо ми се отваря всичко. Използвам най-новата версия на IE иначе старите версии на този браузер не ме кeфят.

Да ИЕ го подобриха, но още има трески за дялане. Спокойно си ползвай Макстона и няма да сбъркаш. :roll:
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Нищо особено, но това е най-актуалната тема за браузърите в момента, та:

Известен художник представи браузърите като образи на момичета

http://www.kaldata.com/IT-Новини/Известен-художник-представи-браузърит-86500.html?fb_ref=slider/

Opera, IE и Netscape са много сполучливи...
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

По маковете у дома - Safari. На служебното РС - Хром.
Естествено си стоят заредени: Chrome, FF и IE, готови при нужда за тестване. :)
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Ползвам интернет от години и дълго време бях на ИЕ, по навик и по инерция! Постепенно взех да се оглеждам и за другите браузъри и си бях харесал
Firefox и отчасти един на Гугъл. Обаче все нещо не ми достигаше за пълното щастие.
Имах чувството, че ходя с грозновата, но всеотдайна жена, която след малко алкохол ми се вижда като мис Свят в леглото.
Но алкохола често свършва и аз реших да се взема в ръце и да намеря своя идеал! Дълго търсих и тествах на принципа проба-грешка!
И вече съм щастливо влюбен в Maxthon! Няма да критикувам останалите - всеки влак вози пътници.
Не е нужно да хваля новата си слабост - нека да ми е лошо само аз да му се наслаждавам!
Факт е, че влизайки с Maxthon в интернет ми гарантира върховно удоволствие! :lol:
А вие на какво се кефите? :D


Ти наистина си писател! Респект човече! Този пост ме разби.

Аз съм на Мозилката в къщи и на Хромчето в работа и от "двамата" съм доволна 8) справят се и не са претенциозни. Но честно казано Мозилата ми забива повече. Отдавам го на поддръжката. Защото не се грижа много добре, а в работата не ми се налага аз да се занимавам с това.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Здравейте,инсталирах си Maxthon но имам проблем с него.
След 3-4 секунди спира и изключва.Къде бъркам?С Windows 8.1 съм.
Благодаря.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Maлко преди тая тема разбрах за тоя браузър. Има си някои кусури. Обаче вече минавам твърдо на него. Бърз е, и дърпа в пъти по-малко памет от Хрома.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Ти наистина си писател! Респект човече! Този пост ме разби.

Аз съм на Мозилката в къщи и на Хромчето в работа и от "двамата" съм доволна 8) справят се и не са претенциозни. Но честно казано Мозилата ми забива повече. Отдавам го на поддръжката. Защото не се грижа много добре, а в работата не ми се налага аз да се занимавам с това.

Да, и аз затова я пратих в девета глуха "Лисичката", защото взе да ми забива при определни моменти и ми изкарва едно дразнещо съобщение на български "Уф, колко неприятно.......".:mad:

За писането знам - дори, в който и форум да вляза ми дават прякора - "Майстор на краткия разказ". Така ме наричат и при контакти на живо.

Да използвам, че темата си е моя и сме на тема писане - Хрумна ми идея за роман - реалистична фантастика. Много актуална - свързана с кризата и отношенията между хората.
Може да стане поредица няколко тома като знам колко съм продуктивен. Дори ще е атрактивно и за филм. Ще има и полезни изводи за човечеството и неговото бъдеще!
Но ми трябва спокойствие да творя т.е. спонсор - меценат за година- две напред. Живот и здраве после ще делим милионите и славата, а и ще спасим Света......при това този път
за разлика от повечето филми и книги ще е успешно! Обещавам! Ако има интерес пишете на лични. Мисля да пусна пилотно един разказ 10-20 страници, за да стане ясен сюжета.
Но ме е страх някой да не ми открадне историята, защото смея да твърдя, че е уникална.

П.П. Ще наема Лили да ми оправя пълния член. :lol::roll:


Maлко преди тая тема разбрах за тоя браузър. Има си някои кусури. Обаче вече минавам твърдо на него. Бърз е, и дърпа в пъти по-малко памет от Хрома.

Да, аз без да искам им станах рекламен агент. Умея да привличам внимание - вляза ли дори в най-забутания магазин или складкарница и после става опашка.:lol:
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Давайте акъли как да го накарам да не ми ресетва зума на всяко презареждане на страница. За адблока вече питах.
Обаче ми прихваща превключването на кирилица и латиница, и няма да се разберем така!
p.s. цял раздел има в настройките, май може да се махне прихващането от клавиатурата!
Долу в дясно от зума май помни колко е за всяка страница.
 
Последно редактирано:
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Оф, колкото и да ми хареса, че е пестелив на памет Макстона - засега Опера най цепи мрака. По-бърза е от Макстон. Има вграден флашблок. Има си читав Адблок за нея. И не прави мизерии с резумването на 100% на всяко ново отваряне, както и да ми прихваща кл. комбинация на кирилицата.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Оф, колкото и да ми хареса, че е пестелив на памет Макстона - засега Опера най цепи мрака. По-бърза е от Макстон. Има вграден флашблок. Има си читав Адблок за нея. И не прави мизерии с резумването на 100% на всяко ново отваряне, както и да ми прихваща кл. комбинация на кирилицата.

Щом си спец по Оперно пеене, я ми кажи кое ползваш - "жабка" или "отметки"? :lol:

Дай някой чалъм как най-бързо да си метна всички запаметени сайтове (фаворити) от Макстона (или друг браузър) на Оперната сцена? :)

Рових се в Блатото, но то ме прати във времената на Садам и Кадафи. :lol:
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Новият виц не деня :lol:

Както коя кола е най-добрата - Ладата разбира се :)

"Най-хубавия" браузър, още от началото си беше просто скин на IE (или както те си го определяха - ползва енджина на Internet Explorer).
Та от тази гледна точка, ъпедйта ти не е колко знае колко голям, все едно да обновиш IE7 към IE8.

Имах преди години една случка. Отивам при човек, да му гледам компютъра, вика - не знам какво стана - 2 браузъра имах и 2 та не се отварят (Internet Explorer и Maxton :lol:

Та не знам за тези няколко години, дали какво се е променило по "най-добрия" браузър, ама ако има промяна едва ли е коренна.
Отделно - казваш "водопад от екстри" - а знаеш ли колко са добавките които се предлагат примерно за Firefox?
 

Горе