С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Щом си спец по Оперно пеене, я ми кажи кое ползваш - "жабка" или "отметки"? :lol:

Дай някой чалъм как най-бързо да си метна всички запаметени сайтове (фаворити) от Макстона (или друг браузър) на Оперната сцена? :)
...
Аз съм проклето и немодерно животно. Пазя си линковете в текстови файлове. Отварят се под всякаква ОС и браузър.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Аз съм проклето и немодерно животно. Пазя си линковете в текстови файлове. Отварят се под всякаква ОС и браузър.

Уау, това ми осмисли вечерта! :lol: Верно ли? :cry: А случайно да знаеш конвенционалните методи за работа с отметки на Операта, че нещо бият на засекретени? :shock:
А може и аз да съм се разглезил прекалено от несметните удобства на Макстона?! 8)
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Този пост ми звучи като реклама на въпросния браузър....
Иначе ползвам Firefox и нямам оплаквания, а Хрома е пълна скръб.....
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Mozilla-та в последно време много бавно ми върви...клипчетата понякога забиват , като играя някой друга игричка в браузъра ми сече ( говоря за голяма игра , не от малките ) .

Сега съм с Chrome и съм 100 пъти по-доволен.. отваря страниците по-бързо , игрите не насичат и т.н.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Mozilla-та в последно време много бавно ми върви...клипчетата понякога забиват , като играя някой друга игричка в браузъра ми сече ( говоря за голяма игра , не от малките ) .

Сега съм с Chrome и съм 100 пъти по-доволен.. отваря страниците по-бързо , игрите не насичат и т.н.

Едва ли проблема ти е в браузъра. Сега ако си инсталирал 20-30 extension-a и ако ти са е лепнал някои друг adaware/malware това е друга работа, което пък не е гаранция, че след някои друг месец няма да напишеш същото и за Chrome...
 
От: От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Този пост ми звучи като реклама на въпросния браузър....
Иначе ползвам Firefox и нямам оплаквания, а Хрома е пълна скръб.....

Верно им направих реклама, ама поне да бяха дали някой лев, а то съвсем безплатно се получи. :lol:

Да използвам случая - измислям ефектни рекламни послания. За оферти - на лични. :)
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

Ползвам Firefox, Chrome, Opera и Maxthon. Всеки си има плюсове и минуси, но Maxthon като за не толкова популярен браузър не бих казал, че е нещо по зле от Chrome, който е единствения от който имам оплаквания.
 
От: С кой браузър сърфиране? С най-добрия! Значи Maxthon! ;)

дълго време бях на ИЕ, по навик и по инерция - с това изказване, просто спри да си губиш времето в интернет
 

Горе