С кой куриер изпращате за Гърция?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
С кой куриер изпращате стоката си за Гърция?
Аз работя с еконт ама последно време се бавят с над 10 дена за доставките и после не правят доставките на време и проблем..

търся друг куриер който да извършва услугата и то с наложен платеж искам.. има едни куриери таходромики , но дали правят такива доставки? А Спиди как са? и цените да са приемливи разбира се.. ако доставят за 3-5 дена ще е супер..
 
Спиди доставят до Гърция. с наложен платеж до 500 евро, но само пратки до три килограма са с наложен платеж. Това ми казаха миналия месец

 
Пратки до 3кг исках да кажа. По - големи не. Явно ги пращат с бусове за да не чакат по границите, като съответно не могат да вземат много килограми
 
това ме устройва, моите са до 1.5 кг..
Моята пратка отпадна и не съм разпитвал повече, но ако ти разбереш повече за тези услуги на спиди ще съм благодарен да драснеш 2 реда тук в темата ;)
 
Погледни Geniki Tahidromiki . Знам че имат от Гърция за България и от България за Гърция . Доколкото проучих, по принцип за лични цели те са с добри цени за доставка . Работят само с Кипър,България и Румъния
Тук в Гърция аз съм най–доволна от тях като всичко е бързо , качествено и на много добра цена

Успех
 

Горе