С такова заглавие не може да не стане свежо:)

AMOUN

Well-Known Member
[url]http://svejo.net/home/link_summary/345380-Brutalen-Temerut-Opiten-arabin-mi-razpra-zadnite-chasti?feature=6[/URL]

а тук някакви пари искали за да направят свежи статиите... за ко да се плаща като малко пикантерия и оп добре дошли постилаш килима и чакаш посетителите - икспириментче просто пука ми колко ша улязат в тоя сайт - но да покажем че и с малко въображение става :)
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

Имаш -1, при това безплатно.
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

пука ми - имам 100 посещения в сайта за 2 часа ... ПРИ ТОВА БЕЗПЛАТНО НАЛИ :)
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

Пълно с идиоти в нета. Кликат малоумно на всяка простотия...
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

така е прав си :) но съм забелязал че най много се папа простотията в нета...
просто тук има няколко които едва ли не насила искат да направят статии свежи други пък искат платени - е аз пък мога с едно заглавие да накарам 150 човека да влязат за няколко часа :)
това е като подвеждащите заглавия в дирбегетУ примерно ...
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

Яко се харчи простотията :D една идея-докарваш 100-200 идиота сложи адсенсе близо до заглавието и гарантирано ще имаш кликове в пъти повече от както си го разположил сега.
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

той не е за пари тоя сайт а за простотия, щото иначе осирам по форимите а не им аресва на хората:) -пък така да си сера в мойта си тоалетна...- сложих адсенс за да видя все пак дали ще клицат идиотите :) и не е като да не клицат де...
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

И аз преди така разсъждавах,но прочетох една статия и реших,че няма значение харесва ли им или не.Посетителите са неблагодарно стадо идват вземат,каквото им трябва и изчезват освен ако не предлагаш нещо,което да ги кара да се връщат :) а хостинга и времето изгубено за да направиш сайта кой ще го плати.То това е далаверата хем да се забавляваш хем да има кинти ;)

едит:happyslacker прав си донякъде,но чуждестранната простотия е доста конкурентна
 
Последно редактирано:
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

От простотията на хората наистина се печели, но точно тази простотия не е много съвместима с АdSense - може да ти баннат акаунта. И освен това от простотии на български език не се печели много - препоръчвам ти да се насочиш към англоговорящите любители на простотията. Може да им продаваш удължители на пишки или книги, в които пише как да правят пари на автопилот без да работят ;) Обърни внимание, че последната простотия е напълно съвместима с Google AdSense ;)
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

От простотията на хората наистина се печели, но точно тази простотия не е много съвместима с АdSense - може да ти баннат акаунта. И освен това от простотии на български език не се печели много - препоръчвам ти да се насочиш към англоговорящите любители на простотията. Може да им продаваш удължители на пишки или книги, в които пише как да правят пари на автопилот без да работят ;) Обърни внимание, че последната простотия е напълно съвместима с Google AdSense ;)

МИСЛЯ ЧЕ ИЗТРЪСКА ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ

Опитен арабин ми разпра задните части

преживях болезнена информация и я споделям с подвеждащо заглавие това означава 99 % от сайтовете да се закрият
отвори дир.бг и прочети началните заглавия :)

да си видял някъде дума която да е против правилата да си видял секс ебане и подобни ?
да си видял дори някъде да става въпрос за ебане- я прочети малко по внимателно че ми е чудно кое е против правилата на адсенс? ЩОМ АДМИНИТЕ СЛЕД 5 СИГНАЛА ПРОТИВ ТЕМАТА ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ я провериха и не я изтриха значи или не си чел или си прекалено мопралистичен - а ГОЛЕМИТЕ МОРАЛИСТИ СА ПРИКРИТИ МРЪСНИЦИ :) ?
ти май не мислиш
а от какво да сио печеля аз парите не ме учи изкарвам от интернет повече от достатъчно - обжясних че това не е за печелене на пари а за тест !

Изобщо що не си изтриеш тоя пост :) :twisted::twisted::twisted:
да съм бил продавал удължители на пишки - ми имам сайт който продава удължители на пишки сега нема ти да откриваш топлата вода я
- малко съм грубичък но просто съм си такъв не т еобиждам нито имам нещо против теб просто мисля че изтръска простотия...
 
От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

И аз преди така разсъждавах,но прочетох една статия и реших,че няма значение харесва ли им или не.Посетителите са неблагодарно стадо идват вземат,каквото им трябва и изчезват освен ако не предлагаш нещо,което да ги кара да се връщат :) а хостинга и времето изгубено за да направиш сайта кой ще го плати.То това е далаверата хем да се забавляваш хем да има кинти ;)

едит:happyslacker прав си донякъде,но чуждестранната простотия е доста конкурентна


това което ги кара да се връщат е единствено гоогле това научих
а този сайт е публична чикия - да си покажа колко ми е дълъг а не само ламята да му се радва - не е направен за потребителите а за мен
имам десет- двайсе други сайтове които са направени за потребителите и да изкарвам пари
реших че мога да си позволя няколко който да са си за мен
нали знаеш приказката за магарето и простотията:)
а потребителите са протитивни, прости и неблагодарни копеленца, почти колкото клиентите само че поне са виртуални и не трябва да им дишам дъха от немитите зъби и потните мишници - та затова и са ми по-приятни ...
 
От: От: С такова заглавие не може да не стане свежо:)

:D :lol: посмях се може да пием някой път бира забавен тип си :lol:


да ама съм и темерут все пак - трудно може да ме убеди някой непознат да изляза на бира с него ... :) трябва си държа на имиджа все пак :twisted::twisted::twisted:
 

Горе