ТОВА Е ГЕРБ

ba6tata4

New Member
ГЕРБ- това са бившите агенти на ДС, които са коалирани от зачеването им от БСП с комунистите.
Сега играят номерата на китайката...

ЕТО КОЙ Е НЕФОРМАЛА БОЙКО БОРИСОВ ?

1. Ипон-1"ООД, регистрирана на 13.09.1991 год. на адрес София, ул. "Раковски" 209. В тази фирма Бойко Борисов е съдружник с баща си (Методи Борисов Георгиев), Живко Делчев Делчев и Павел Методиев Алексиев.

2. "Ипон-2"-ООД, регистрирана в края на 1992 год. на същия адрес, в която е съсобственик с Цветелина Бориславова.

3. "Ипон-Агенция за сигурност и охрана"-ООД, регистрирана през м. април 1998 год. на адрес: София, ул."Гечкенли" 4. Съдружници и управители - Владимир Петев и Васил Калугеров. Изпълнителен директор - Младен Георгиев.

4. "Интербулпред"-АД, регистрирана през есента на 1997 год. на адрес София, бул."Г.М.Димитров", бл.3, ет. 6. и уставен капитал 1 млн.лв. Съвет на директорите - Бойко Борисов, Евстати, Гюров, Чавдар Чернев, Румен Николов, Димо Кръстинов, Владимир Петев.

5. "Тео Интернационал"-АД, Бургас - до лятото на 1996 год. Бойко Борисов е член на Съвета на директорите заедно с Румен Николов "Пашата". Впоследствие са заменени от Иво Каменов Георгиев и Недялко Кирезиев.

В периода 1994–1997 "Тео интернационал" е уличена в производство на фалшиви цигари "Марлборо" и "Мелник" във фабриката й в Крайморие. Борисов се оттегля от нея на 24.06.1996, след скандала и бягството на третият собственик – Емил Райков. Аферата е разкрита още на 25.03.1995 г., но тогава делото било смачкано и фабриката продължила да произвежда още 2 г. Налице е информация, че Бойко Борисов и Румен Николов “Пашата” изобщо не са разпитвани за разбитата фабрика. Има данни, че доверен информатор от I РПУ-Бургас е предупреждавал фирмата за предстоящите проверки. По това време шеф на РПУ-то е Георги Пенев - пенсиониран от Бойко Борисов с почести и назначен през м. ноември 2001 г. за регионален директор на охранителната фирма “Ипон”.

6. "Джи енд Би травъл къмпани", регистрирана през есента на 1994 год. и свързана със СИК. Съдружници са Бойко Борисов, "София Делта"-ООД и др. През април 1996 год. фирмата е одобрена за купувач на 55 % от акциите на грандхотел "София" за 595 млн.лв. (8,5 млн. долара). Впоследствие сделката е разтрогната, поради неизплащане на първата вноска.

7. "Прахайм"-ООД - Червен бряг, учредена през 1996 год. Дейност – производство на сапуни и миещи препарати. Съдружници - Бойко Борисов, Цветелина Бориславова и "Прайм инвестмънт тръст"(един от учредителите и основните акционери на ТСБанк,). Управители – Цветелина Бориславова и Алипи Алипиев.

8. "Будоинвест"-ООД Съдружници: Румен Цветков, Алексей Петров, Бойко Борисов (до м.август 1998 год.)

9. "Би енд Пи Комерс"-ООД, регистрирано през м.май 2001 год. на адрес: София, ул. "Любен Каравелов" 83, ет. 2. Съсобственици - Бойко Борисов и Пламен Тачев Петров.

10. "Цебра"- ООД, регистрирано през 1994 год. Съдружници - Бойко Борисов, Цветелина Бориславова, Живко Делчев.

11. Ти Би Ай - 97". Съдружници - Бойко Борисов, Тодор Толев.

12. "Сириус-2"- ООД, регистрирано през 1992 год.Собственици – Бойко Борисов и Цветелина Бориславова.

13. "Химтекс"- АД. Членове на съвета на директорите Бойко Борисов, Цветелина Карагьозова и Мирослав Дерменджиев до 1997 год. Впоследствие в СД на дружеството влиза майката на Цветелина.

ВРЪЗКИ

1. Цветелина Бориславова Карагьозова, род. 27.09.1958 год. в София, председател на Надзорния съвет на СИБанк, разведена.

Баща й - Борислав Карагьозов, преди 1989 год. е бил служител на ПГУ- ДС и е работил като материално отговорно техническо лице към български посолства (САЩ, Индонезия, Румъния).

Майка й - Веселина Карагьозова, род. 28.06.1929 год. е акционер е в "Кемисол"- АД, Стара Загора – дружество, търгуващо с химически продукти.

Има две дъщери от разтрогнат брак със Стефан Абаджиев (син на бившия член на Политбюро на ЦК на БКП и бивш посланик в Румъния Иван Абаджиев).

До 18-годишната си възраст Цветелина живее със семейството си предимно зад граница. В Букурещ завършва гимназия към руското посолство.

В Румъния започва да следва философия, но след една година прекъсва, поради завръщане на семейството й в България. В София Цветелина завършва английска и испанска филология. Докато следва, започва работа в международния отдел на СУ.

След завършването, известно време работи в свързаното със спецслужбите външнотърговско дружество "Инко". По същото време следва и в УНСС, специалност "Международни икономически отношения". Първоначално е представител за Балканите на международна компания за автоматизирани системи. Впоследствие работи в стопанско обединение "Гъвкави автоматизирани производствени системи" (ГАПС). През 1989 год. напуска ГАПС и започва частен бизнес.

Участие във фирми и др. стопански организации:

- "Бентонит" - Кърджали (собственост на СИБанк - пряко и чрез офшорни фирми) - собственик и управител. Предприятието е закупено в периода 1998 – 1999 г. от РМД с участието на частни фирми, като сделката е финансирана от свързаната със Славчо Б. Христов БРИБ. Понастоящем има назначена прокурорска проверка за произхода на парите за неговата приватизация като част от разследването на кръга “Капитал”.

"Консорциум каучукова индустрия"- АД, София - член на Съвета на директорите;

- "Ай Ти Пи - България"- ЕООД - собственик и управител;

- "Интерпрайм тобако"- ООД - съдружник и управител. Във фирмата участва Румен Николов “Пашата” чрез фирмата си “Арена 95”.

- “Ипон-2"-ООД – съсобственик;

- “Прахайм"-ООД - Червен бряг – съуправител;

- "Цебра"- ООД (която от своя страна е съдружник в "ИПОН - Агенция за сигурност и охрана" – ООД) – съдружник;

- "Сириус-2"- ООД – съсобственик;

- "Химтекс"- АД - член на Съвета на директорите

- "Трол", Лихтенщайн (офшорна фирма) - управител на търговското представителство на фирмата в България. Представителството се помещава на адреса на "Ипон";

- председател на фондациите “Екофонд-Ра” и “Българска медицина”:D
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

бащице, кога ти свършва отпуската?

а, да - и кога ти е следващата по графика с работодателя? Питам просто колко време имам да изчета сичко дет си го писал. между другото що не го качиш в един блог сичкото - хем по-организирано, хем трупа линкове, посетители - демек каузата се развива. тъй у форума я избутват новите теми и след две седмици щвидиш как ще мухлясва в някой ъгъл
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

Баси, чувствам се прецекан. Момче, похабяваш го тоя талант... недооценен оставаш. Даласа отказа титилите, ти ще приемеш ли "Ляв бъбрек на политиката"... грешка, ти си костовист - "Десен бъбрек" за тебе, левия ще го пазим за някой бесепар.
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

Баси, чувствам се прецекан. Момче, похабяваш го тоя талант... недооценен оставаш. Даласа отказа титилите, ти ще приемеш ли "Ляв бъбрек на политиката"... грешка, ти си костовист - "Десен бъбрек" за тебе, левия ще го пазим за някой бесепар.

още малко , аз лесно не се отказвам,дори като тръгна на работа пак ще съм активен докато не ме изгонят администраторите
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

още малко , аз лесно не се отказвам,дори като тръгна на работа пак ще съм активен докато не ме изгонят администраторите

went horse in the river...
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

не се притеснявай тръгвам си оставям ви да си продавате нещата дано ви върже някои

твърде лично го приемаш некси. Слушай ся представи си седите си с комшиите пред блока и бистрите политиката. Ма така секи ден. Един ден с ракия, друг с бира, трети с вестник, четвърти с радио и от жельо желев така я карате. Един светъл ден идвам аз и почвам да дудна за краставицата. Ама говоря ти за краставицата и говоря, говоря, говоря. Ще ма послушате от любезност, ще ми зададете два три въпроса, ще с еопитате да ме включите в разговора за политиката ама ако не поема просто ще ми покажете посоката към която бях тръгнал преди да се спра при вас.
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

не се притеснявай тръгвам си оставям ви да си продавате нещата дано ви върже някои

Та ти дори не си цъкнал два пъти с мишката, да разбереш какво продавам. (не знам какъв емотикон да сложа на това)
Иначе с "копирай и плесни" си добър. Както и да представяш чужди неща за свои.
Някакъв скучаещ апостол, решил да просвети невежите...
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

Та ти дори не си цъкнал два пъти с мишката, да разбереш какво продавам. (не знам какъв емотикон да сложа на това)
Иначе с "копирай и плесни" си добър. Както и да представяш чужди неща за свои.
Някакъв скучаещ апостол, решил да просвети невежите...
не невежите,а заблудените овчици дето на мами и тати чакат ,и сигорно и компа дето ползват пак тати ми е купил ,но иначе голям го вадя ама мек
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

не невежите,а заблудените овчици дето на мами и тати чакат ,и сигорно и компа дето ползват пак тати ми е купил ,но иначе голям го вадя ама мек
да видях това си е твой бизнес дано да ти върви,за други говоря ,те се знаят кои са
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

не се притеснявай тръгвам си оставям ви да си продавате нещата дано ви върже някои

Голем идиот обаче. Продаваме доста успешно. Ходи на работа и си свиркай, мислейки, че живота ти не е посредствен. :)
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

Адски глупости от видимо неграмотни дебили. Ако съм на администраторите ще трия и банвам наред.
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

ako si ti tova na snimkata moje6 da probva6 dali sam tq,da ste si xodq stoto mi e tapo tuka:p

бащице, тва покана за извънбрачен секс ли е? а мамичката знае ли, че се занасяш по аватарите на разни членове?

Бащице, начи имаш политическа позиция, тва е ок, дори е похвално. Подходът ти е грешен, начи дори за хората, които споделят твоята гледна точка става неудобно да се включат на твоя страна.

Ндей тъй ма бащице, начи направи блог, щи ударя едно рамо - нбой са. Там пиши каквото ти душа сака. После влизаш във форумите и ръгаш линкове в подписа си и пишеш. Ама пишеш по темите във форума. Така хем градиш авторитет, хем хората кликат поподписа ти и четат. Имай предвид, че като имаш авторитет дори хората с противоположна политическа позиция ще те уважават.

Смени подхода бащице ... а, да и не се закачай с аватарите, никовете или там квото виждаш - много рязко снижаваш нивото така и губиш и най-верните си поддръжници
 
От: От: ТОВА Е ГЕРБ

бащице, тва покана за извънбрачен секс ли е? а мамичката знае ли, че се занасяш по аватарите на разни членове?

Бащице, начи имаш политическа позиция, тва е ок, дори е похвално. Подходът ти е грешен, начи дори за хората, които споделят твоята гледна точка става неудобно да се включат на твоя страна.

Ндей тъй ма бащице, начи направи блог, щи ударя едно рамо - нбой са. Там пиши каквото ти душа сака. После влизаш във форумите и ръгаш линкове в подписа си и пишеш. Ама пишеш по темите във форума. Така хем градиш авторитет, хем хората кликат поподписа ти и четат. Имай предвид, че като имаш авторитет дори хората с противоположна политическа позиция ще те уважават.

Смени подхода бащице ... а, да и не се закачай с аватарите, никовете или там квото виждаш - много рязко снижаваш нивото така и губиш и най-верните си поддръжници
добре няма вече да им обръщаме внимане на тез тикви :roll:
 
От: ТОВА Е ГЕРБ

Бащице, сексуални мераци към аватара ми ли имаш :D
 

Горе