Продава се: ТОП ФЕЙСБУК СТРАНИЦА НАД 180К!

mart1to

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет колеги! Продавам фейсбук сратницата си която е с 157 000 харесвания и 183 400 последователи.
Страницаа е на забавна тематика и има голям интерес към нея. Създадена на 20 юни 2011 г. Всички харесвания и последователи на страницата
са натрупани по естествен начин с времето си. За последните 28 дена страницата има 2м рийч, 600к ангажирани, 3к нови харесвания. ( това е със 3,4 поста на ден)
Сега увеличавам публикацийте, съответно очаквам да се удвои всичко. В страницата никога не е рекламирано през годините. Няма един рекламен линк
към сайт, магазин за бижута и т.н. Както се вика детствена е още - готова за бизнес. Тези които са запознати ще разберат за какво им говоря. На ден страницата си прави
между 100 и 300 харесвания от самосебе си. ( Някои постове достигат до 2,3 хиляди харесвания и над 1000 споделяния, рийч над 150к). Ако се замисли човек, лесно от
подобна страница може да се развият още няколко за отрицаелно време. Към страницата няма прикрипен инстаграм акаунт и никога не е имало. Не е била репортвана
за не позволено съдържание и подобни. На всеки заинтересован мога да изпратя снимки на емейл или информация за каквото му е нужно. Цената на която съм готов
да се разделя със нея е 0.025ст на фен, тоест 3925лв (Възможен е коментар за сериозни предприемачи и редовни клиенти).
Страницата не я обявявам тук в обявата поради обясними причини.
Каквото пожелаете ще бъде изпратено на лично съобщение или емейл и разбира се линк към страницата :)

ПС: Продажбата не ми е спешна, така че моля без безумни предложения от сорта "да ти пращам 1000 лв и да я взимам"
Хора които имат опит в това знаят колко труд , време и старание е нужно за подобна страница и колко трудно се намират подобни страници - (детствени)
Ако не се продаде не е проблем да продължа да си я развимам. Харесванията си растът със всеки изминал ден,
следователно и цената.
Ако остане при мен след време мога да пусна оферти и за рекламна дейност. Моля Ви не ми говорете за НЕ коректност от моя страна - обиждате ме.
Работил съм с не малко колеги от сайта. Активен съм предимно вечер.
Има много вариянти за сделка - банков превод, еконт, мъни грам, изи пей, ако щете и по гълъб. Разбира се и лично предаване за ваше успокоение.
Благодаря Ви за отделеното време да прочетете това, надявам се съм бил максимално пояснителен!


Поздрави, Мартин.
 
Каква ли цена да искам и аз за моята страница, която е създадена декември месец и има 110 000 харесвания?! Рийча също не пада на месец под 3 милиона и на ден идват по 300 харесвания.. малко е несериозна цената колега, при положение, че неща във фейсбук не стоят както преди 4,5 години. 50,60 процента от аудиторията виждат постовете и предприемачите не дават вече такива луди пари за страници. Успех все пак! Пиши когато имаш резултат :)

П.С: Просто оставят мнение, не злобея!

Поздрави!
 
Каква ли цена да искам и аз за моята страница, която е създадена декември месец и има 110 000 харесвания?! Рийча също не пада на месец под 3 милиона и на ден идват по 300 харесвания.. малко е несериозна цената колега, при положение, че неща във фейсбук не стоят както преди 4,5 години. 50,60 процента от аудиторията виждат постовете и предприемачите не дават вече такива луди пари за страници. Успех все пак! Пиши когато имаш резултат :)

П.С: Просто оставят мнение, не злобея!

Поздрави!


Приятелю, поискай каквато цена си решиш, лично твоя работа си е. Относно моята страница не бери грижа. Не карам никой на сила. Имам продадени страници за над 7к лева така, че съм запознат с нещата. Благодаря ти за мнението.

Поздрави!
 
Приятелю, поискай каквато цена си решиш, лично твоя работа си е. Относно моята страница не бери грижа. Не карам никой на сила. Имам продадени страници за над 7к лева така, че съм запознат с нещата. Благодаря ти за мнението.

Поздрави!

Занимавам се със създаването на страници и продаването им от 2011 година! За това изказвам мнение. Успех ти пожелавам!
 
Повече от 1000лв никой не би изкарал 2019год към края сме, хубаво е човек да сверява часовника.
Девствена - не девствена, едно е да достигнеш до 100к УЖ и да направиш 1000 лайка, съвсем друго да пуснеш линк и да достигнеш до 1000 човека и да направи 50-100клика и то в хубавите моменти :D
 
Повече от 1000лв никой не би изкарал 2019год към края сме, хубаво е човек да сверява часовника.
Девствена - не девствена, едно е да достигнеш до 100к УЖ и да направиш 1000 лайка, съвсем друго да пуснеш линк и да достигнеш до 1000 човека и да направи 50-100клика и то в хубавите моменти :D


Когато не си запознат, по-хубаво не изразявай мнение, че ставаш смешен колега. Благодаря ти.
 
Здравейте,
Моля за линк към страницата на лично.
Както и информация за аудиторията.
Мерси! :)
 


 
Аз изкупувам страници все още (не се знае до кога...) цената за момета е под половин стотинка но ако наистина не е спамена може и твърдо половин стотинка.

Офертата ми е сериозна не заяждам и не се подигравам просто си пропуснал последната 1-2 години какво стана с пазара ще ти напиша само 3 неща за да потвърдя не се заяждам а пускам сериозна оферта.

1.- цената на 1 лайк реален докаран от фейсбук поне аз го докарвам на 1 ст. за основната си страница (това е цена с ДДС т.е - 20% от него и - 15% данак печалба)
2.- От 2 години на сам страница с 40к може да прави повече травик от такава с 200к докато не сложиш линкове да видиш не се знае нищо
3.- Може да купиш страницата и 1 седмица по-късно да я депубликуват от фейсбук (това е ежедневие ако не ги наказват за дълги периоди)

Не ми спами отговори от рода малко е а се замисли дали искаш някакви пари за страницата или ще си я държиш за спомен...
 
Аз изкупувам страници все още (не се знае до кога...) цената за момета е под половин стотинка но ако наистина не е спамена може и твърдо половин стотинка.

Офертата ми е сериозна не заяждам и не се подигравам просто си пропуснал последната 1-2 години какво стана с пазара ще ти напиша само 3 неща за да потвърдя не се заяждам а пускам сериозна оферта.

1.- цената на 1 лайк реален докаран от фейсбук поне аз го докарвам на 1 ст. за основната си страница (това е цена с ДДС т.е - 20% от него и - 15% данак печалба)
2.- От 2 години на сам страница с 40к може да прави повече травик от такава с 200к докато не сложиш линкове да видиш не се знае нищо
3.- Може да купиш страницата и 1 седмица по-късно да я депубликуват от фейсбук (това е ежедневие ако не ги наказват за дълги периоди)

Не ми спами отговори от рода малко е а се замисли дали искаш някакви пари за страницата или ще си я държиш за спомен...

Последните ти 5 реда са излишни, ако беше прочел описанието. Мсля, че съм бил безкрайно изчерпателен в него. Няма да обяснявам какви страници съм продал и за какви пари, че ще се хванеш за главата.

Успех ти желая в начинанията.
 
Когато не си запознат, по-хубаво не изразявай мнение, че ставаш смешен колега. Благодаря ти.

От 2007 година се занимавам с Facebook от 2011 година до сега съм развил и продал стотици страници.

До преди 1-2 години ЕДВА се продаваше супер Активна страница за около 1ст на фен, ако успееш да зарибиш някой, че ще забогатее от нея да вземеш макс 1.5 до 2ст.
Дано се намери някой все още да дава луди пари за нищо. Тъй като инвестицията не може да се избие.

Успех с продажбата не е моя работа да изказвам мнение.
 
От 2007 година се занимавам с Facebook от 2011 година до сега съм развил и продал стотици страници.

До преди 1-2 години ЕДВА се продаваше супер Активна страница за около 1ст на фен, ако успееш да зарибиш някой, че ще забогатее от нея да вземеш макс 1.5 до 2ст.
Дано се намери някой все още да дава луди пари за нищо. Тъй като инвестицията не може да се избие.

Успех с продажбата не е моя работа да изказвам мнение.


Евала, имаш опит и си запознат.
Благодаря. Всичко добро.
 
Вие давате акъли ама като дойде време да си пускате вашите страници за продажба и нещата излизат други от написаното тук.
Лично мое мнение е, че колегата може да си продава страницата за колкото пари си пожелае. Друг е въпроса дали някой ще я купи, но му пожелавам, Успех! На 150 000 лайка реално цената е 1,500.00 лева, но като се има предвид, че страницата е девствена и няма спам с реклами, цената може да стигне до 2,500.00 лева. Това е моето мнение. Друг е въпроса, че колегата в цената си е сложил труда, което по принцип не се оценява от тия които закупуват.

Повечето хора тук продават страници пребити от спам с неактивна аудитория. За безбожни суми. Тук с тази страница със сигурност може да се насладите.
 
Вие давате акъли ама като дойде време да си пускате вашите страници за продажба и нещата излизат други от написаното тук.
Лично мое мнение е, че колегата може да си продава страницата за колкото пари си пожелае. Друг е въпроса дали някой ще я купи, но му пожелавам, Успех! На 150 000 лайка реално цената е 1,500.00 лева, но като се има предвид, че страницата е девствена и няма спам с реклами, цената може да стигне до 2,500.00 лева. Това е моето мнение. Друг е въпроса, че колегата в цената си е сложил труда, което по принцип не се оценява от тия които закупуват.

Повечето хора тук продават страници пребити от спам с неактивна аудитория. За безбожни суми. Тук с тази страница със сигурност може да се насладите.


Благодаря ти колега. Жив и здрав да си.
 
Така пиша един Trust коментар, за евентуалните закупвачи.

Оказа се, че с Мартин се познаваме и сме стари приятели. Момчето не лъже със сигурност. Когато се запознахме преди 7-8 години ми беше споделил, че се занимава със такива страници и развитието им. Да не говорим, колко преди това е започнал. Реално има много опит. Момчето съм на 100% сигурен, че в този форум има най-бързите продажби на страниците си, защото наистина са доста мощни и са с реална аудитория, да не говорим, че изобщо не са спамени и не е рекламирано в тях. Така, че лично аз съм сигурен, че който и да закупи тази страница ще остане много доволен. Когато страниците бяха още малки, аз бях първи с такъв интерес към тях за онлайн магазин, но с годините аз избрах съвсем различна сфера на работа и тази аудитория не е за мен. Но, тази аудитория със сигурност би помогнала адски много на онлайн магазин или просто продажби в фейсбук. Такива страници са 1 път, така че, всички хейт коментари са напълно излишни.
Повечето колеги като развият страници до 10 к лайка, започват да ги пускат в продажба за реклами и така като станат на 50к лайка вече са смазани от зародиш. Така, че определено труда на Мартин трябва да се оцени, защото се е стискал да не изкарва пари от страниците си с реклами, а да ги запази с годините и да ги развива, така че, след време да вземе по-големи суми за тях. Да пуснеш реклами в такива страници изкушението е голямо и се е справил отлично с това.

Успех, Марто!
 

Горе