Продава се: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

Пиша ги тук, че ми писна да пращам лични съобщения, на които не получавам отговор.

Цени

kuchetata.eu - 80 lv
kotkite.eu - 80 lv
jivotni.eu - 50 lv
domashnilubimci.eu - 150 lv

При покупка на всички или повече от 1 сайта правя отстъпки.
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

прати ми посетителите на всеки по отделно и какви пари изкарват на месец?
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

Жалко ще е сайтове с толкова много уникален контент, ниска конкуренция и потенциал да отидат в небитието... не стоите безучастни!! 200 лева и са Ваши всичките!!
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

Жалко ще е сайтове с толкова много уникален контент, ниска конкуренция и потенциал да отидат в небитието... не стоите безучастни!! 200 лева и са Ваши всичките!!

Някакви посещения имат ли ? т.е ако се пусне един адсенс, за година поне ще могат ли домейните да си плащат ?
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

Имат посещения - домашните любимци, котките и кучетата - 30-50 средно на ден(за всеки по отделно говорим). При животните е малко по-слабо. Със сигурност ще могат да си платят домейните.
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

Офертата включва и фейсбук страниците!

Ама аз писах 150лв, а ти ми прашаш ЛС с друга цифра,,, дай да са разберем
Но не искам на ЛС компромис да правя, 150 да или не
 
От: ТОТАЛНА РАЗПРОДАЖБА НА САЙТОВЕ!

След като blaster не ми отговори, продажбата на сайтовете продължава!! 150 лева за всички сайтове!! 4 сайта за 150 лева! Какво получаваш срещу тези пари?

- 4 сайта с над 400 уникални статии!
- 2 фейсбук страници с общо 10 000 фена! (едната е 9к другата 1к)
- Сайтовете правят общо посещения по 150-200 на ден(средно по 30-50 на сайт!)!
- Системите са WP с всички необходими плъгини и настройки + елементарни реклами банери, които може да използвате за популяризиране на сайтовете!

Цената по-отделно ще бъде по-висока! Така че може да се възползвате от офертата до 20-ти този месец! Тогава изтичат домейните и от сайтовете няма да остане и следа...
 

Горе