ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

GeriTsan

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Търсим автори с много добър английски език, които да пренаписват качествено статии - имаме базови статии на английски език, които е необходимо да бъдат пренаписани.
Броят на статиите, които ще изпращаме на избрания автор ще зависи от неговото натоварване ( авторите сами ще си определят карйните срокове ) и от качеството на статиите, които произвеждат.

Заплащането ще се реализира през ePay, eBG или по банков път, след като проверим дали изпратените материали са уникални и добре написани.

Цена на пренаправена статия:

Между 500 до 600 думи - 6лв.
Между 600 и 700 думи - 7лв
Между 700 и 800 думи - 8лв

около 1 ст. на дума

Търсим само хора с идеален английски език. На всеки кандидат ще дадем примерна статия за пренаписване в размер до 600 думи и въз основа на нея, ще вземем решение, кои автори ще се включат в екипа.

Статиите трябва да бъдат оригинални, като всяка една ще преминава през софтуер за проверка за плагиатство. Всички статии са в сферата на бизнеса (маркетинг, стартиращи компании, бизнес стратегии).

Начинаещите автори са добре дошли, но само ако имат отличен английски език.
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравей,
Аз бих искал да се кандидатирам за тази позиция.
Моля пратете ми материал за проба на ЛА
Поздрави
М!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Проявявам интерес. За нивото на езика - очевидно няма нужда да коментирам :)
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте, аз по принцип пиша статии на английски език и също бих искала да кандидатствам.
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здрaвейъе, точно с товa се зaнимaвaм, в моментa съм мaлко извън Бългaрия, но срядa се връщaм, прaтете ми примернa стaтия от 500 думи. Блaгодaря!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте, аз също проявявам интерес и ще съм благодарна ако ми изпратите тестов материал. Поздрави и успешен ден!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте!

Проявявам желание и искам да получа примерен текст.
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Аз също !
П.П - имате лично от мен.
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте! Проявявам интерес да се включа, моля изпратете ми примерна статия. Благодаря ви предварително!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте! Имам отличен опит в писане и редактиране на различни жанрове за различни типове медии, по многобройни теми. Моля, изпратете ми примерна статия, тъй като се нуждая спешно от допълнителни доходи.
0876 117 509
 
Последно редактирано:
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте отново. Явно понеже съм нова, не ми позволяват да пратя лично съобщение, за това отговарям на вашето тук. Това е пощата ми: famtazy[at]abv.bg
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте, мога да направя пробна статия. Изпратих ви ЛС.
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте, с нас се свързаха много автори и по тази причина спираме търсенето на нови хора за момента!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Ако все още търсите автори ми пишете ЛС. Лек ден!
 
От: ТЪРСИМ автори за пренаписване на статии на АНГЛИЙСКИ език

Здравейте!

Смятам, че мога да бъда полезна със задачата. Моля, пратете ми на ЛС примерна статия за пренаписване.

Благодаря!
 

Горе