ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

MuXaTa

New Member
Здравейте интересувам се от услугите на програмист, за да ми каже ориентировъчна цена, за изработката на сайт.
Трябва ми:

Регистрационна форма
Потребителски аватари
Потребителите да могат да си създават албуми със снимки и описание към снимките
Потребителите да могат да си качват клипове със описание към тях
Потребителска информация
Да има класация на снимките и клиповете. Потребителите да могат да си ги сортират по: Оценки, Прегледи, Дата
Коментари под всяка снимка и клип
Търсачка
Админ панел




За повече информация:
ЛС или skype: aleks_bg_94
 
Последно редактирано:
От: ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

Като се замисля, че с това така описа vbox-a и youtub-a ... ще те уплашат с цена.
 
От: ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

WP + plugins?
И 200 плъгина да ръгнеш, без ръчно копане това не мой го напрай :) .
Но да, ВП е добра основа.
 
От: ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

Ама и аз се чудя защо все като стане дума за сайт всеки бърза да каже "WP ще свърши работа". Има си начини за всичко, а WP колкото и да е харесван не е на нивото на един програмист, който ако има достатъчно умения ще постигне по-добри резултати от която и да е CMS.
 
От: ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

Здравей, като програмист мога да ти дам ориентировъчна цена спрямо моите представи за такава.
Ако аз трябва да се наема да напиша подобен сайт, бих искал поне от 700 лв. нагоре.

Все пак цената се формира дори от най-малкия детайл.
Примерно, ако искаш снимките да бъдат качвани директно без да трябва да бъде извършено дадено форматиране по тях ще ти струва по-евтино, ако разбира се желаеш обаче те да се преоразмеряват, да им се слага воден знак и т.н. цената ще се вдигне.
Клиповете - ако искаш да може да се качват директни flv файлове, цената ще е по-евтина, но ако желаеш да се извършва конвертация(като в vbox-а и youtube) цената ще е доста по-висока, тъй като това е доста пипкава работа.
 
От: ТЪРСЯ ПРОГРАМИСТ

Кое пък му е пипкавото? Пращаш един ffmpeg call и изчакваш. 15 реда код са, примерно.
 

Горе