ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

mymall

New Member
Здравейте,

Търся сериозна, доказала се фирма, в разработката на сложни онлайн проекти!
Понеже до сега не съм използвал услугите на фирма, и не знам кой, как и защо... се обръщам към вас предприемачи за помощ.
Ако можете да ми препоръчате някой сигурни момчета.

Благодаря
 
Забравих да спомена, че вече имам изпратени запитвания към edesign, elegance и division, но искам още поне 3-4 фирми, които си заслужават, за да имам избор.

За сега благодаря на отзовалите се.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Ами кажи и какво искаш да получиш. Т.е какъв сайт ти трябва
 
Re: От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Сайта е тип e-commerce Повече информация не мога да дам за в момента. За сега съм се спрял на момчетата от elegance. Изглежда имат опит с такъв тип сайтове.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Не препоръчвам edesign, имам клиент много недоволен от тях. Elegance са добри.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Ако искаш сериозна фирма се, обърни към stenikgroup.com също разгледай и Стеник сериите.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

С риск да бъда заклеймен че руша родната икономика - как да си направим е-комерс сайт тип 'сложен онлайн проект':

1. Теглиш и инсталваш едно Magento CE.
2. Избираш си 1 тема от тия примерно http://www.emthemes.com/premium-magento-themes.html .
3. Прочиташ едно ръководство и си нагласяш магазиня..
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Ето и от мен: magstudio.bg и Netage.bg изпълняват доста големи проекти.
 
Re: От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

С риск да бъда заклеймен че руша родната икономика - как да си направим е-комерс сайт тип 'сложен онлайн проект':

1. Теглиш и инсталваш едно Magento CE.
2. Избираш си 1 тема от тия примерно http://www.emthemes.com/premium-magento-themes.html .
3. Прочиташ едно ръководство и си нагласяш магазиня..


Не става въпрос за това, то ако беше сано e-commerce аз щях сам да го направя.
Казах, че сайта е "тип" e-commerce, но не е точно това, да го кажем така, по-скоро си е изцяло custom.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Мда, където и да ходиш ще попаднеш на НещосиCMS. Има много грозни компромати срещу всички споменати фирми в темата и някой от форумните членове даже са виждали за какви брутални груби дупки в сигурността иде реч и колко скипната и мързелива непукистка работа.
Общо взето... ще се помъчиш с избора, после ще се помъчиш и след избора.
 
Re: От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Мда, където и да ходиш ще попаднеш на НещосиCMS. Има много грозни компромати срещу всички споменати фирми в темата и някой от форумните членове даже са виждали за какви брутални груби дупки в сигурността иде реч и колко скипната и мързелива непукистка работа.
Общо взето... ще се помъчиш с избора, после ще се помъчиш и след избора.

Точно за това питам кой с коя фирма си е болил главата :) А кои са тези въпросните фирми ? Чух нещо за edesign, че само ти съдирали кожата и до там.. не получаваш нищо насреща.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Тук ти предлагат множество известни фирми,но какъв ти е бюджета на теб ???

Аз предлагам момчетата от e-llusion.org ,не ги подценявайте.
 
От: ТЪРСЯ - Стабилна WEB фирма

Щом става въпрос за онлайн магазин, защо не погледнете Summercart на Mirchev Ideas?

http://www.summercart.bg/

Имат изграден CMS (техен собствен с всички необходими функции) и могат да направят каквото поиска дадения клиент.

Вече имаме един сайт към тях и се получи доста добре. Ако се налеят малко повечко пари ще стане перфектен ; )
 

Горе