ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Моя проект работи в сферата на образованието, може ли да ти вида форума ?


За сега имаме уговорка с 1 колега от форума тук, ако нещо стане ще ти пиша първо на теб. :)
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

За сега имаме уговорка с 1 колега от форума тук, ако нещо стане ще ти пиша първо на теб. :)
колега, каква е причината да не казваш кои е форума ти, ако си намерил човек за разработването може да го препоръчаш , понеже и аз имам подобен проблем с мои нов форум , мерси.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Причината е проста. Форума предприемач се класира много добре и не искам темата да излиза при търсенето на моя, а и също че има много злосторници. Мнение за колегата ще дам, след като свършим работа, ако я свършим, разбира се.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Здравей,

ще пиша тук, защото ще дам общи идеи за развитието на форум насочен към образование. Няма да предлагам конкретна помощ, защото не мога да отделя никакво време за това, но ми харесва начинанието ти.

Както е казано по-горе, основните въпроси са как да задържиш дошлите потребители и към кои да се насочиш.

1. Учениците (в масовия случай) просто не се интересуват от образование. Дай им игрички, голи мадами, чатове и прочие неща, но само не и образование. Единствения шанс според мен да задържиш ученици на тема образование са материали за образованието. Там обаче се е намърдало едно Pomagalo, което трудно ще се бутне.
2. Другата според мен по-интересна група са родителите. Те се интересуват повече от образованието. Направи раздели за детски градини, основни училища, средни училища, висши, библиотеки, курсове. И вкарай теми за правила за кандидатстване, приеми, фалове на Министерството, казуси по конкретни учебници. Хвани някой чиновник да обяснява някой щекотлив член от закона, хвани някой директор да споделя най-новия проект в училището/детската градина, покажи новите учебници за новата учебна година за еди си кой клас и т.нат и т.нат. Следи за наболелите теми в образованието и отваряй тема.

Всички тези теми вълнуват родителите, а ги има само в някоя и друга новина по някоя от медиите. Няма ги на някое конкретно място (изключвам Мамата, ако се плашиш от тях, по-добре с нищо да не се захващаш :)). Хем ще задържаш родителите, хем ще те откриват в търсачките.

Надявам се моята гледна точка и предложения да са ти полезни и да развиеш форума. А също и някой с време и желание да ти помогне в реализациите им. Желая ти успех и ще следя темата и форума, когато решиш да го покажеш.

P.S. Ако си направил форума по този начин и ти е такава идеята, предварително моля за извинение.
 
Последно редактирано:
От: От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Здравей,

ще пиша тук, защото ще дам общи идеи за развитието на форум насочен към образование. Няма да предлагам конкретна помощ, защото не мога да отделя никакво време за това, но ми харесва начинанието ти.

Както е казано по-горе, основните въпроси са как да задържиш дошлите потребители и към кои да се насочиш.

1. Учениците (в масовия случай) просто не се интересуват от образование. Дай им игрички, голи мадами, чатове и прочие неща, но само не и образование. Единствения шанс според мен да задържиш ученици на тема образование са материали за образованието. Там обаче се е намърдало едно Pomagalo, което трудно ще се бутне.
2. Другата според мен по-интересна група са родителите. Те се интересуват повече от образованието. Направи раздели за детски градини, основни училища, средни училища, висши, библиотеки, курсове. И вкарай теми за правила за кандидатстване, приеми, фалове на Министерството, казуси по конкретни учебници. Хвани някой чиновник да обяснява някой щекотлив член от закона, хвани някой директор да споделя най-новия проект в училището/детската градина, покажи новите учебници за новата учебна година за еди си кой клас и т.нат и т.нат. Следи за наболелите теми в образованието и отваряй тема.

Всички тези теми вълнуват родителите, а ги има само в някоя и друга новина по някоя от медиите. Няма ги на някое конкретно място (изключвам Мамата, ако се плашиш от тях, по-добре с нищо да не се захващаш :)). Хем ще задържаш родителите, хем ще те откриват в търсачките.

Надявам се моята гледна точка и предложения да са ти полезни и да развиеш форума. А също и някой с време и желание да ти помогне в реализациите им. Желая ти успех и ще следя темата и форума, когато решиш да го покажеш.

P.S. Ако си направил форума по този начин и ти е такава идеята, предварително моля за извинение.

Благодаря за съвета.

Не е това идеята на целия проект. Ако ще го правя, то със сигурност ще е след като текущия проект стане успешен.

Учениците които имат интерес към образованието въобще не са малко. Има база за развитие, смятам, че съм проучил нещата и съм доста навътре, но си трябва стабилна реклама на целия проект, а бюджета ми е ограничен и не мога да развия бранда с пари, а със съдържание. Старая се да го набавям, във самия сайт, от който форума е част има уникални неща, но за жалост са непопулярни, а стари сайтове с много съдържание трудно се преборват, за да мина напред в гугъл. Чрез форума се опитвам да набера допълнително съдържание. За момента нямам кой-знае какво, но няма как. За това и търся реклама.

Родителите също са апетитна хапка, но там нещата стоят малко по-различно.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Ок, желая успех и дано си прав за учениците.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Колега ops5, напълно съм съгласна с теб и дано колегата да е прав за учениците. Моите наблюдения, засега, показват друго. Ще се радвам сайтът и форумът да тръгнат и да ме опровергаят.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Тъй като колегта се оказа несериозен продължавам с търсенето. Ако до 48 часа не получа адекватна оферта ще ппроменя малко условията на търсенето, но не знам дали и 2-те страни ще са доволни.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

ЪПДЕЙТ: След като така описана моята "афилиейт" програма не намери кандидати искам да премина към нова форма, която може би ще бъде по-успешна. За да не чакаме достигане на определено ниво ще предложа следното правило за изплащане на печалба. Ще заплащам по 0,5 ст на точка спечелена от ваш реферал. Така може да спечелите дори и той да напише само 1 мнение. Средно се печели по 5 точки на мнение. т.е 2,5 ст, кето е доста добра цена. Съответно на всяко 10/20/30 число ще изплащам всички печалби над 2 лв и така. Надявам се с новите условия да намеря повече кандидати.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

ЪПДЕЙТ: След като така описана моята "афилиейт" програма не намери кандидати искам да премина към нова форма, която може би ще бъде по-успешна. За да не чакаме достигане на определено ниво ще предложа следното правило за изплащане на печалба. Ще заплащам по 0,5 ст на точка спечелена от ваш реферал. Така може да спечелите дори и той да напише само 1 мнение. Средно се печели по 5 точки на мнение. т.е 2,5 ст, кето е доста добра цена. Съответно на всяко 10/20/30 число ще изплащам всички печалби над 2 лв и така. Надявам се с новите условия да намеря повече кандидати.

колега добре ли разбрах за 50 реферала плащаш 1 лев ??
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

колега добре ли разбрах за 50 реферала плащаш 1 лев ??

Не, плащам по 0,5 ст на точка, като средно на мнение се правят по 5 точки, което значи 2,5ст на пост, може да са повече, може и по-малко. Точките се раздават, за да може срещу тях да се раздават награди и да се стимулира потребителската активност. Рефералите ги отчитавм с реферанел линк. През 10 дни гледам кой колко реферала има и вземам точките които са натрупали през периода. Ако сумата е повече от 2 лв изплащам, ако не се натрупват за следващия период и така. Надявам се да съм бил ясне. Все още няма кандидати. Попринцип доколкото знам има доста фенове на афилиейта тук, но явно нещо куца в идеята ми. Ще се радвам да разбера какво е то. Надявам се да не е тематиката на проекта, защото силно ще се радвам да ви оборя, ако се развие.
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

НИКОЙ?????????
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Аз откакто си пуснал темата ти се чудя, защо не си намериш 3-4 от новодошлите "мамита" или не си набавиш такива от техните форуми. Това ще ти спести доста главоболия, склонен съм да мисля,че те без проблем могът да напълнят форума ти с качествено съдържание ;)
 
От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Съдържание мога да набавя колкото си искам. Въпросът е друг. Искам реални хора които да влязат и да пишат във форума. 2 лета съм си вадил хляба с писане на постове и винаги бълвам кънтент когато имам време. Искам реклама, но просто не искам да плащам за кликове с неясно качество, за товахискам да направя нещо като афилиейт програма, които доста се тачат, но явно няма мераклия.

Варианта да платя на Гугъл и да си направя кампания с неивестен успех остава, но не е много добра идея.
 
От: От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Съдържание мога да набавя колкото си искам. Въпросът е друг. Искам реални хора които да влязат и да пишат във форума. 2 лета съм си вадил хляба с писане на постове и винаги бълвам кънтент когато имам време. Искам реклама, но просто не искам да плащам за кликове с неясно качество, за товахискам да направя нещо като афилиейт програма, които доста се тачат, но явно няма мераклия.

Варианта да платя на Гугъл и да си направя кампания с неивестен успех остава, но не е много добра идея.

Едит: Благодаря за предложението, но не съм убеден, че повечето мамчета бълват качествено съдържание. Пък и таргета ми е 15-20 годишни, които мамчетата трудно ще заинтригуват.
 
От: От: ТЪРСЯ: Човек за РЕКЛАМА на форум. /нестандартна оферта/

Едит: Благодаря за предложението, но не съм убеден, че повечето мамчета бълват качествено съдържание. Пък и таргета ми е 15-20 годишни, които мамчетата трудно ще заинтригуват.

15 - 20 г освен със секс,пиене,наркотици, к*рви и тн не можеш да заинтересоваш
 

Горе