[ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

sixth sense

Active Member
Рейтинг - 100%
35   0   0
Търся двама-трима човека за дългосрочно наливане на информация в сайтове.

Работата е предимно с copy-paste, не отнема много време ако човекът има опит.

Изисквания:
- Да имате опит и да сте работили с WordPress
- Отговорност
- Спазване на срокове
- Достатъчно свободно време

Търся отговорни хора, които ще могат да добавят информация всеки ден или почти всеки.
Плащането става на свършена работа след определена бройка, по банков превод само.

Няма минимална бройка, която трябва да се добавя на ден или седмица, но във Ваш интерес е да се добавя колкото може - повече, ще има бонуси. :)

Въпроси и оферти очаквам на ЛС!
 
Re: От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Какво трябва да се налива? Като колко е максумума на ден за добавяне?
Сайтът е фирмен каталог, трябва да се добавят фирми.
Максимум няма, но работата трябва да се прави ръчно, защото трябва да се добавят снимки, детайли на фирмите и т.н. Не мисля, че има как да стане с робот или автоматизирано.
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Пратил съм ЛС със запитване :)
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

За заинтересованите да споделя какво разбрах след разговор с авторката на темата, че вие сами трябва да намирате информацията за фирмите.
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Дава ви се списък с фирмите - имена и телефони, а вие влизате в сайта им за допълнителна информация.
 
Нека кажа и тук.
Аз предоставям списък с фирмите от втори сайт - имена, телефони, адреси, сайтове.
Същинската информация, която трябва да се добавя се взима от сайта на дадената фирма.

И да помоля за малко търпение, доста писма получих с въпроси и се опитвам да отговоря на всички!

@ani_valentinova - кутията Ви е пълна, не мога да отговоря.

EDIT: Забравих да спомена, в момента "проекта" се завършва и се регистрира фирма. Реално работата ще започне след около 2 седмици.
Това трябваше да го спомена по-рано, извинявам се!
 
Последно редактирано:
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Здравей,
Аз имам 1 година опит в наливането на информация в сайт.
Цената може да обсъждаме чак когато видя какво трябва да се прави.
Имам много свободно време така че мога да помогна с много :)
Надявам се да работим заедно!
Поздрави
М!
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Здравейте и от мен.
Заинтересована съм от вашето предложение. Работила съм с различни системи и имам богат опит в събиране и публикуване на информация. Мога да предложа отговорно и качествено свършена работа в определени от Вас срокове. Надявам се на дългосрочно сътрудничество.
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Здравейте, заинтересован съм от предложението ако още търсите хора пишете ми.
 
Нека кажа и тук.
Аз предоставям списък с фирмите от втори сайт - имена, телефони, адреси, сайтове.
Същинската информация, която трябва да се добавя се взима от сайта на дадената фирма.

И да помоля за малко търпение, доста писма получих с въпроси и се опитвам да отговоря на всички!

@ani_valentinova - кутията Ви е пълна, не мога да отговоря.

EDIT: Забравих да спомена, в момента "проекта" се завършва и се регистрира фирма. Реално работата ще започне след около 2 седмици.
Това трябваше да го спомена по-рано, извинявам се!
Добре де, в екон.бг има няколко десетки хиляди фирми с горните данни, разделени по дейност.
Кво повече ти трябва като инфо за фирма? И можеш ли да гарантираш, че това инфо ще го има на сайта им?
Пишете изисквания с ГЗ си, а шараните се метат за по 20 ст на фирма.
 
Добре де, в екон.бг има няколко десетки хиляди фирми с горните данни, разделени по дейност.
Кво повече ти трябва като инфо за фирма? И можеш ли да гарантираш, че това инфо ще го има на сайта им?
Пишете изисквания с ГЗ си, а шараните се метат за по 20 ст на фирма.
И други неща ни трябват, защото сайта е малко по-различен, а не типичен бизнес каталог. Какъв е проблема?! Ако нужното инфо го няма в сайта - има алтернатива от къде да се вземе, или просто не се добавя тази фирма.
И с гъза си да съм ги написала, Вас какво Ви интересува? :) Получавам съвсем различни оферти, а не по 0,20лв както ти си мислиш.

П.С: Кутията ми е пълна, ще гледам днес да отговоря на всички!
 
От: [ТЪРСЯ] наливане на информация/copy-paste работа

Аз още чакам моя отговор :)
 
Мисля, че отговорих на всички на ЛС. Ако съм пропуснала някого - извинявам се.

За момента получих достатъчно оферти и не приемам повече.
Когато се спра на подходящите хора - ще пиша тук в темата. Благодаря на всички за интереса!
 

Горе