Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

CyberSecurity

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
ASUS G73S 2630QM - 1580 лв , 1500 лв
ASUS N53J 450M - 1250 лв
ASUS N55S 2450M - 1200 лв
ASUS N75S 2450M - 1300 лв
ASUS N75S 2630QM - 1570 лв
ASUS N75S 2670QM - 1520 лв
ASUS UX31E 2557M - 1420 лв
ASUS UX31E 2677M - 1640 лв
ASUS X93S 2430M - 1170 лв
ASUS X93S 2630QM - 1200 лв
ASUS X93S 2670QM - 1260 лв
ASUS X93S 2670QM - 1210 лв
ASUS X93S 2670QM - 1320 лв
ASUS X93S 2670QM - 1390 лв

Всичките са внос от Франция - разбирайте го че към момента все още са си там, и само при поръчка ще пристигне тук :p
Качеството им е Refurbished - давам линк вместо да изпиша и аз една статия какво означава това :)

Ако потърсите 99% от тези лаптопи все още ги няма в България, а относно разликата в цената на един същи модел може да се дължи на ъпгрейд - добавена още рам или видео, по бърз процесор и т.н :)

Някои ако има интерес - ЛС
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Извинявай, но това не са ли модели от 2011 година с архитектурата Sandy Bridge? :) Ако да, на какво основание цената на хем стари модели, хем refurbished е толкова висока?
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Ти бате как се меташ тук все едно 20 човека само те чакат да пуснеш "оферта" и да наскачат да купуват :D

Разбери, че тук ПОВЕЧЕТО са бръмчалки и могат да си поръчат каквото и от където искат, и определено ще намерят най-ниската цена :wink:
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Извинявай, но това не са ли модели от 2011 година с архитектурата Sandy Bridge? :) Ако да, на какво основание цената на хем стари модели, хем refurbished е толкова висока?

Ми дай ми някви по добри цени и ще обмисля да си купя от теб ;)
Не те карам на сила ... на основание че имат добра характеристика? че съм ги пуснал на цена много под реалната им?
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Ти бате как се меташ тук все едно 20 човека само те чакат да пуснеш "оферта" и да наскачат да купуват :D

Ми що, щото не му се дава пари за реклама и се надява тук да мине метър с рекламна оферта, админите да не го забележат или да му простят.
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Абе оставете човека на мира, нека които желае да си купи от него ... ех веднага го нападнахте :twisted:

Човек пускай ги в продавалника .... и ще ги продадеш за нула време - там повечето хора не разбират много неща ама купуват ха ха
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Е те не са налични бре Венци...тука е разковничето :wink:
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

И кво аз ще ти дам 1500 лева и ще чакам да ми донесеш нещо което може и да не работи?
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Е те не са налични бре Венци...тука е разковничето :wink:
Дам няма намерие да дам 10 бона за нещо което да си стои и да го гледам;)
Поръчваш и до 7 дни е при теб.. и си го плащаш с наложен платеж...
Но нека оспамим че да трупаме мнения... ;)

ПП: раздела е не е ли "Продава се" или се бъркам с "хейт раздела" ?
Или тук се продават само фейсбук странички?
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

И кво аз ще ти дам 1500 лева и ще чакам да ми донесеш нещо което може и да не работи?

Ще ми дадеш 1500 след като си го прегледаш при доставката.. ако не работи аз ще си го гледам неработещо а ти тея 1500 ще си ги дадеш за нещо работещо
;)
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

ПП: раздела е не е ли "Продава се" или се бъркам с "хейт раздела" ?
Или тук се продават само фейсбук странички?

А аз все си мислех, че този раздел е за търговия свързана с предлагане на реклама на сайтове, а не да е втори продавалник и всеки който продава каквато се сети техника да пуска безплатни обяви тук.
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

А аз все си мислех, че този раздел е за търговия свързана с предлагане на реклама на сайтове, а не да е втори продавалник и всеки който продава каквато се сети техника да пуска безплатни обяви тук.
Точно, имаше даже и тема за едни ножове.
А аз сайт който струва поне хилядарка не можах да продам 3 месеца за 200 лева :D
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Поръчваш и до 7 дни е при теб.. и си го плащаш с наложен платеж...
Доставката за чия сметка е , влиза ли в цените, които си написал?
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Аз пък продавам старите си маратонки и слипове, снимки на лично.
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!!!!!!
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

И нито дума за AZERTY, което е основният проблем на "френските" лаптопи.
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

То и самият асус не е нещо особено :wink:

Иначе и аз продарих ЕДВАМ сайт с 60 яки статии и две седмици труд и пиар убав и още по убав домАйн заааааа симсе лева...така че верно да не разводняваме сега така и така тегавият пазар с чаркуляци дет е бол в нета :D
 
От: Таблетите свършиха ноо лаптопчета си имамеее

Ми дай ми някви по добри цени и ще обмисля да си купя от теб ;)
Не те карам на сила ... на основание че имат добра характеристика? че съм ги пуснал на цена много под реалната им?

Ето ти по-добра цена.
 

Горе