Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Интересно е мерси за клипчето.
Имам и въпрос свързан с изгледаното.. Бизнесмени /предприемачи/ с изгубена усмивка независимо какви пари изкарват считат ли се за успели в бизнеса?
Сблъсквам се с какви ли не проблеми напоследък и усещам, че излизам извън нерви много лесно когато имам куп проблеми на главата та усмивката все по-трудно мога да я задържа.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Нищо ново не казва Шри Шри.Всичките тези неща се знаят и е въпрос на самосъзнание и етика.Въпросът е всеки да се придържа към тях.Дето казва да сложим сол в манджата,а не манджата в солта.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Къф е тоя циганьор :-o
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Като чух "духовност" и веднага спрях да го гледам.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Въх материалисти такива :D
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Успешния бизнес на тия Шри-та, е да си продават книгите на баламурниците.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Въх материалисти такива :D

Става въпрос не за това, а за религия - тоест щом говорят за духовност и говорещият е облечен като религиозен гуру - значи е някаква глупост.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Става въпрос не за това, а за религия - тоест щом говорят за духовност и говорещият е облечен като религиозен гуру - значи е някаква глупост.
happy, това че в България няма духовност, не значи че никъде по света няма.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

Не съм религиозен и този не говори нищо ново но начинът по който се изразява е интересен.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

happy, това че в България няма духовност, не значи че никъде по света няма.

Най-моралната и правилна "духовност" е тази на атеистите-хуманисти (истински хуманисти могат да бъдат само атеистите). Тоест тази "духовност" на религиозните е фалшива, погрешна.

И стига сте говорили за тази територия като че ли на другите места на планетата хората са много по-различни.

Протестирам срещу представата, че религиозността е условие за моралност. В същност моралът на религията е неморален спрямо истинският морал - този на чистия разум, който е незамърсен с религия.
 
От: Тайните и съставните елементи за успешен бизнес!

не съм съгласен с теб

Не съм съгласен с теб.
 

Горе