Танцуващо момиче

Статус
Not open for further replies.
От: Танцуващо момиче

Е както си пролича Балканците сме си Балканци,ама кат си ние добре в кочината и си спим в л-та,няма за какво да се оплакваме и да хулим на ляво и дясно,вината си е в нас:)
нека се научим да уважаваме чуждото мнение и да сме малко по-толерантни.
 
От: От: От: Танцуващо момиче

Изводът е - браво на момичето! Mission accomplished!
Ех...с брадва уби романтиката на себеизразяването и душевната креативност :lol: То всичко било за пари :twisted:

Е както си пролича Балканците сме си Балканци,ама кат си ние добре в кочината и си спим в л-та,няма за какво да се оплакваме и да хулим на ляво и дясно,вината си е в нас
нека се научим да уважаваме чуждото мнение и да сме малко по-толерантни.

Ти първо се научи да пишеш грамотно на родния си език, пък чак тогава бъди толерантен ;)
 
От: Танцуващо момиче

Е например мен поведение като това на женката ме дразни, кво правим?
Не е ли по-добре да гледаш танцуващ човек, отколкото двама да се бият пред дискотеката?
Между другото един от основните птинципи на демокрацията е човек да прави каквото сметне за добре без да пречи на останалите.
Аз не виждам да пречи на някого.
 
От: Танцуващо момиче

Ти може да не виждаш, но аз виждам. Следователно основният принцип на демокрацията е нарушен ;)
 
От: От: От: Танцуващо момиче

Ех...с брадва уби романтиката на себеизразяването и душевната креативност :lol: То всичко било за пари :twisted:



Ти първо се научи да пишеш грамотно на родния си език, пък чак тогава бъди толерантен ;)

Нормално е човек кат бРЪза да прави некоА и дуга грешка,по-отчайващо е когато Сека втора дума ти е Г-З:lol:,нЕма лошо де,пак е начин на себе изразяване
 
От: Танцуващо момиче

Вътрешната автоцензура седи яко в повечето "балкански субекти".
Какво ти пука кой какво прави, при положение, че нито ти се натрапва, нито те агитира, нито ти пречи по някакъв начин на живота?
Живей си живота и не пречи на другите да правят същото!
По света е пълно със всякакви морализатори: Не се смей!, Не танцувай!, Облечи се прилично!, Бъди правоверен!, Не абортирай!, Гласувай за мен!, Не обичай!, Вярвай в Партията и Вожда!, Вярвай в Бога!, Рибите летят, а птиците плуват!
Може да се допълва много още.
Не е страшна цензурата, а автоцензурата!

Цензурата те прави външно ограничен. Което е поправимо. Но автоцензурата те ограничава вътрешно. Което е доста трудно променимо.

Абсолютно Вискяра изчерпа всичко по темата, за редрума нямам думи. На мен щом не ми пречи, не ме бърка.
 
От: Танцуващо момиче

Наранява естетските ми чувства.
Си танцува у тях пред огледалото/камерата.
 
От: Танцуващо момиче

Грозна гледка, наркоманка, разпоретина, копърда, изтървана простакеса! :lol:
 
От: Танцуващо момиче

Е както си пролича Балканците сме си Балканци,ама кат си ние добре в кочината и си спим в л-та,няма за какво да се оплакваме и да хулим на ляво и дясно,вината си е в нас:)
нека се научим да уважаваме чуждото мнение и да сме малко по-толерантни.

Отиди да живееш в САЩ и ще бъдеш обграден от хора без гнусен балкански манталитет.
 
От: Танцуващо момиче

Отиди да живееш в САЩ и ще бъдеш обграден от хора без гнусен балкански манталитет.
Ега го обградят църни негри с дебели паламарки :lol:
 
От: Танцуващо момиче

Къде отиде тая тема:),от духовната свобода мина през отделителната система и не можа да подмине и най-важния орган-"черната дебела паламарка":),а после другите били извратени
 
От: Танцуващо момиче

Това същата разпасана гювендия ли е?
В мол не е впечатляващо - на таквизи места често има разни отличаващи се девойки с рекламни или entertainment функции...
 
изцяло безполезна за форума освен ако не отбележим че се товарите леко и никой не репортва

може да я прекръстим на Епизод 5.1.2013 на сагата ИТ Бизнесмени Дързост и красота
 
Статус
Not open for further replies.

Горе