Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Едно мога да ти кажа на 1000000000000% никога ама никога не бих дал гласъ си за човека който боготворите тука хунтата му в форума. Пък, ще гласувам когато има за кой, за сега няма такъв, съветвам и другите да постъпят така, нали имаше лимит на бариерата. Като е по-малко от допустимото, ще им светне лампата на всички мизерници. Пък ти стига плю по това правителство, то няма вина защото му се нареждаше почти всичко от дпс , бсп си го признаха многократно.
Чакай сега аз си мислех , че правителството на Орешарски е с мандата на БСП ... а това няма вина , защото ДПС му нареждаше - точно там му е вината. БСП за да са на власт биха продали и майките си. Това е все едно ти да обереш една банка , да те хванат и да кажеш - аз не съм виновен защото Бърн ми каза да обера банката. Стига глупости.
Колкото до негласуването - всеки който не гласува , всъщност помага на купените гласове от ДПС, които ще имат по голяма тежест. Точно това иска ДПС - апатия и ниска избирателна активност. Тогава те ще имат хубав голям процент и много народни представители.
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ами как да ти го обясня, не , че не го знаеш всички направиха компромис само и само да се махне твоя любимец, от това пострадаха само бсп, и атака, а дпс са на път да свалят и герб, след тези избори. Реално погледнато никога от както е паднал бай-тошо не е управлявало бсп, а дс + детето им дпс. ;) И твоя любимец е в тоя кюп, не се заблуждавай.
Чакай сега аз си мислех , че правителството на Орешарски е с мандата на БСП ... а това няма вина , защото ДПС му нареждаше - точно там му е вината. БСП за да са на власт биха продали и майките си. Това е все едно ти да обереш една банка , да те хванат и да кажеш - аз не съм виновен защото Бърн ми каза да обера банката. Стига глупости.
Колкото до негласуването - всеки който не гласува , всъщност помага на купените гласове от ДПС, които ще имат по голяма тежест. Точно това иска ДПС - апатия и ниска избирателна активност. Тогава те ще имат хубав голям процент и много народни представители.
 
От: От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ами как да ти го обясня, не , че не го знаеш всички направиха компромис само и само да се махне твоя любимец, от това пострадаха само бсп, и атака, а дпс са на път да свалят и герб, след тези избори. Реално погледнато никога от както е паднал бай-тошо не е управлявало бсп, а дс + детето им дпс. ;) И твоя любимец е в тоя кюп, не се заблуждавай.
Да всички се обединиха срещу Бойко , щото им спря далаверите , затова. Жалко че не ги вкара и в затворите но дано този път го направи. Това да спечелиш изборите и да не си на власт е някаква криво разбрана демокрация. Ето ти правителствата след 89. Най много е управлява БСП. Затова сме последни по доходи в Европа. Благодарение на добрата работа на експертните крадци от БСП.

от 1990-досега
77 правителство Андрей Луканов
(1938—1996) 22 ноември 1990 20 декември 1990 28 БСП
78 правителство Димитър Попов
(род. 1927) 20 декември 1990 8 ноември 1991 323 независими, БСП, СДС, БЗНС
79 правителство Филип Димитров
(род. 1955) 8 ноември 1991 30 декември 1992 418 СДС
80 правителство Любен Беров
(1925—2006) 30 декември 1992 17 октомври 1994 656 независими, ДПС, АСП
81 правителство Ренета Инджова
(род. 1953) 17 октомври 1994 26 януари 1995 101 служебно
82 правителство Жан Виденов
(род. 1959) 26 януари 1995 12 февруари 1997 748 БСП, БЗНС Александър Стамболийски,
ПК Екогласност
83 правителство Стефан Софиянски
(род. 1951) 12 февруари 1997 21 май 1997 98 служебно
84 правителство Иван Костов
(род. 1949) 21 май 1997 24 юли 2001 1525 СДС, БЗНС-НС, Демократическа партия
85 правителство Симеон Сакскобургготски
(род. 1937) 24 юли 2001 17 август 2005 1485 НДСВ, ДПС
86 правителство Сергей Станишев
(род. 1966) 17 август 2005 27 юли 2009 1440 БСП, НДСВ, ДПС
87 правителство Бойко Борисов
(род. 1959) 27 юли 2009 13 март 2013 1325 ГЕРБ[2]
88 правителство Марин Райков
(род. 1960) 13 март 2013 29 май 2013 77 служебно
89 правителство Пламен Орешарски
(род. 1960) 29 май 2013 ... 410 БСП, ДПС[3]

БСП никога не са виновни за нищо. Все другите са им виновни . И все пак за 3 управления - 3 банкови кризи си е рекорд. И всеки път претърпяват катарзис...
А уни недей пиши такива безмислици , че ще ти се смеят и децата.
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ох едно си баба знае, едно си бае. Не мога да те накарам да проумееш, че този който боготвориш е един от най-големите крадци на България. Вярвай си му, аз не съм длъжен...
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ох едно си баба знае, едно си бае. Не мога да те накарам да проумееш, че този който боготвориш е един от най-големите крадци на България. Вярвай си му, аз не съм длъжен...

Как за 3 и половина години стана най-големия крадец ? А БСП 25 години чисти като сълза ? Живееш в някакъв си твой свят. Където има лошия Бойко, а другите са добрите и са срещу него.
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

[video=youtube;ztgbZx0HYeM]http://www.youtube.com/watch?v=ztgbZx0HYeM[/video]
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ти в твоя, аз в моя ;)
Как за 3 и половина години стана най-големия крадец ? А БСП 25 години чисти като сълза ? Живееш в някакъв си твой свят. Където има лошия Бойко, а другите са добрите и са срещу него.
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Ако хората бяха в България умни , бсп щеше да е забравена след 97 година. А не да идва пак на власт след години...
 
От: Таня Андреева - провала в Здравеоопазването

Няма да коментирам, че иначе току виж за една вечер сме минали голямата тема....
Ако хората бяха в България умни , бсп щеше да е забравена след 97 година. А не да идва пак на власт след години...
 

Горе