Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Сподели каква е нишата (най-общо) и колко продажби направи от 100 клика.
 
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Може би нишата, която подадох на колегата е малко сложна, не знам... Данните до тук не са достатъчни за да пусна някакви междинни резултати, най-вероятно утре.

Мен ме устройва и конверсия 1 на 100 ...
 
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Здравейте!

Искам и аз да пробвам със 100 клика. Пратете едно лично съобщение с това, какво точно ви трябва.
 
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Така... Първо ще почна с това, че конверсия нямаше, за съжаление. Статистиката - Степен на отпадане 87,10%, импресии 1,23 средно, 16 секунди престой на сайта, това от 100-на посещения. Всички посещения изглеждат напълно реални, като трафика е от абв, vbox7.com, adwise.bg и други такива, дефакто няма начин трафика да е фейк.

Сайта, който му пуснах не е изобщо подходящ за подобен трафик, защото от опит знам, че в такива сайтове правилното таргетиране е доста трудна задача. Сайта е за козметичен продукт, който решава козметичен проблем у жените.

За финал ще кажа, че услугата е добра, но трябва добре да се преценят нещата. Може би за продукти и услуги за по-широка аудитория схемата ще проработи по-добре.
 
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Така... Първо ще почна с това, че конверсия нямаше, за съжаление. Статистиката - Степен на отпадане 87,10%, импресии 1,23 средно, 16 секунди престой на сайта, това от 100-на посещения. Всички посещения изглеждат напълно реални, като трафика е от абв, vbox7.com, adwise.bg и други такива, дефакто няма начин трафика да е фейк.

Сайта, който му пуснах не е изобщо подходящ за подобен трафик, защото от опит знам, че в такива сайтове правилното таргетиране е доста трудна задача. Сайта е за козметичен продукт, който решава козметичен проблем у жените.

За финал ще кажа, че услугата е добра, но трябва добре да се преценят нещата. Може би за продукти и услуги за по-широка аудитория схемата ще проработи по-добре.

Благодаря за отзива. Не искам никого да ощетя. Важно е всеки да знае, че всичко зависи от нишата в която е рекламата. Аз лично съм пускал реклами за обувки и конверсията беше доста сполучлива, но все пак немога да ви обещая добри резултати. Зависи от много неща.

Другото което е рекламатa достига изключително големи импресии. Подходяща е за налагане на бранда. В момента пускам рекламите в adwise на цена 15 до 20 стотинки на клик като реално вие плащате по 5.
 
Последно редактирано:
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Временно спирам да предлагам услугата. Имам по-големичка поръчка и немога да поема още сайтове.
 
От: Таргетиран трафик - 0.05 до 0.08

Такава цена се постига и с нормална FB и Adwords реклама...
 

Горе