Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

highlife

Member
Какво е отношението ви към татуировките? Не мислите ли че, това донякъде определя духовната същност 8)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Нямам и никога не съм искал да имам. На който му харесва, нека се татуира :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Нямам и никога не съм искал да имам. На който му харесва, нека се татуира :)

Татуировката краси човека :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Приемам само временни татуировки,
обаче да си сложиш нещо за цял живот е супер глупаво.
Човек се променя и след 10 години ще мислиш по-друг начин, и не се знае дали ще ти хареса това което си си татуирал
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

За мъжете мисля, че е ОК да имат татуировки ( и то пак зависи какви са, де...)
Но като жена никога не бих си татуирала тялото завинаги, та било то и с дискретна татуировка.
Като тийнейджърка съм си слагала разни временни, даже си спомням, че от едната доста трудно се отървах - не знам каква химия беше, ама с какво ли не я жулих докато не я изчистя....
Но разбира се, това си е само мое виждане.
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Приемам само временни татуировки,
обаче да си сложиш нещо за цял живот е супер глупаво.
Човек се променя и след 10 години ще мислиш по-друг начин, и не се знае дали ще ти хареса това което си си татуирал

И аз мисля така.
Пиърсинга като че ли по-съм склонна да го приема, защото като махнеш обицата не си личи, но татиуровките остават за цял живот...
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Приемам само временни татуировки,
обаче да си сложиш нещо за цял живот е супер глупаво.
Човек се променя и след 10 години ще мислиш по-друг начин, и не се знае дали ще ти хареса това което си си татуирал

Не е глупаво, всичко зависи от татуировката и самият смисъл в нея .. по лесно е да дадеш пари, от колкото да си я избереш/направиш. :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

За мъжете мисля, че е ОК да имат татуировки ( и то пак зависи какви са, де...)
Но като жена никога не бих си татуирала тялото завинаги, та било то и с дискретна татуировка.
Като тийнейджърка съм си слагала разни временни, даже си спомням, че от едната доста трудно се отървах - не знам каква химия беше, ама с какво ли не я жулих докато не я изчистя....
Но разбира се, това си е само мое виждане.

Може да е с къна, те са по 2 седмици трайни :D
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

И аз мисля така.
Пиърсинга като че ли по-съм склонна да го приема, защото като махнеш обицата не си личи, но татиуровките остават за цял живот...

Е, как да не си личи, напротив - личи си обицата като я махнеш и е грозно.
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Е, как да не си личи, напротив - личи си обицата като я махнеш и е грозно.

В никакъв случай не мога да сравня една дупчица на пъпа примерно или на веждата с една татуировка ... Да, личи си, но не е чак толкова фрапиращо.

Имаше една снимка навремето из фейса я споделяха на някаква баба с татуировка, дето като била млада била нещо си, пък като одъртяла и и виснали кожите се беше превърнала татуировката в съвсем различно нещо. :mrgreen:
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Еми за теб ако не е грозно, за мен е грозно да гледам на уж красиви момичета, които някога решили да се правят на гъзарки и се надупчили, а после като им дошъл акъла в главата - и само дупки на устните, на веждите... .
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Всеки има собствен вкус :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Всеки има собствен вкус :)

... казало кучето и си облизало дупето. :lol:


(ПС това не е към теб насочено, просто имаше такъв лаф и твоя пост + моя правят целия лаф)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

... казало кучето и си облизало дупето. :lol:


(ПС това не е към теб насочено, просто имаше такъв лаф и твоя пост + моя правят целия лаф)

Разбрах те :lol:
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Имам една малка на ръката, направих си някъде 15 годишен, но въобще не съжелявам, даже си ме връща назад във времето, а често дори забравям и, че имам татуировка.. всеки с вкуса си, според мен няма лошо :)
 
От: Татуировките.Какво мислите за тях?Имате ли и къде ?

Аз пък имам една на двете плешки, понякога даже забравям че я имам.
Хич не съжалявам 8)
 

Горе