Теглене на пари от карта!

leonssss

Well-Known Member
Миналата година мой познат ми направи услуга с негова кредитна карта ми купи хост промоция за 8евро.Учудването ми бе ,когато ми сподели ,че са му дръпнали 80евро за тази година без негово съгласие.Как може да се върнат парите.Това е незаконно.Егаси обирджиите!
 
От: Теглене на пари от карта!

Може би е трябвало да прочетеш условията, и най-важното - да изключиш автоматичното обновяване.
Сега може да му върнеш парите без да мрънкаш :).
 
От: Теглене на пари от карта!

Зависи от хостинг компанията, но в общия случай не можеш да си вземеш парите, защото си се сългасил с техните условия и не си спрял автоматичното подновяване. Не се ли зачуди защо ти дават хостинг за 8 евро.... ами ето за това.
 
От: Теглене на пари от карта!

ок разбрах, но има ли някой ,който да е решил подобен казус.Ами аз за 80 евро убивам чиляк ,а те парите ми взели такваз анти реклама ще им направя за цяла България и половин европа.фирмата е AWARDSAPCE.дори мислим че българи работят там.Единия е Димитър Димитров!
 
От: Теглене на пари от карта!

Това, че ти или твоя приятел не е прочел условията им си е Ваш проблем, а не техен.
 
От: Теглене на пари от карта!

Това, че ти или твоя приятел не е прочел условията им си е Ваш проблем, а не техен.

той изобщо не разбира от интернет просто ми се довери, а аз отдеда знам ,че и там лъжат кат мангоджерита
и дрогото отново двайсет:)
удължили са хоста на вече паднал сайт,който няма да се подновява изобщо
шмекери има в цял свят особено ,ао са българи в ръководството като при тех
awardspace.com
никога не купувайте
 
От: Теглене на пари от карта!

Не са те излъгали, ти не си прочел договора, който си сключил (или по-точно твоят приятел не е прочел договора, защото формално той го е сключил).

Няма такова нещо "паднал сайт". Има изтекъл домейн и автоматично подновяване на договора (ако клиента не заяви, че иска да го прекъсне). Изтичането на домейна няма нищо общо с хостинга. От хостинга не са екстрасенси за да знаят дали ти искаш да прекъснеш договора, трябвало е да ги уведомиш, че вече не искаш да им ползваш услугите.
 
От: Теглене на пари от карта!

той изобщо не разбира от интернет просто ми се довери, а аз отдеда знам ,че и там лъжат кат мангоджерита
и дрогото отново двайсет:)
удължили са хоста на вече паднал сайт,който няма да се подновява изобщо
шмекери има в цял свят особено ,ао са българи в ръководството като при тех
awardspace.com
никога не купувайте

бухахахаа, льохмандеееееер, льохмандер - не знамс къв ник да се скриеш се си си същия льохманин. реши да минеш тънкаж, по габровски и като видя годишен хостинг за 8 евро и не се стърпя нали? пак евтино ти излезе един много ценен урок - чети общите условия. омжеше не 80 ами 8000 евро да ти излезе така че плащай , че и черпи една бира твоя познат

баси случая, направо ми оправи вечерта, бууухахахахааа
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Теглене на пари от карта!

:lol::lol::lol::lol:
Ашколсум бре леонссссър , амам как се преееба само а ?
То и аз като теб преди време изгорях ама беше с 21 долара,нищо 100% занапред ще четеш по 3 пъти преди да поръчаш
 
От: Теглене на пари от карта!

Затова има едно тикче "Приемам общите условия" - кой не си чете условията :D
 
От: Теглене на пари от карта!

мда ебалници кат наште мобилни оператори има по цял святм!дръпнали дръпнали, а защо не е активиран хоста а?ЩЕ ГИ СЪДЯ ДО ДУПКА,АКО ЩЕ И С ЧСИ/ЧАСТЕН СЪДЕБЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ/:wink:
 
От: Теглене на пари от карта!

мда ебалници кат наште мобилни оператори има по цял святм!дръпнали дръпнали, а защо не е активиран хоста а?ЩЕ ГИ СЪДЯ ДО ДУПКА,АКО ЩЕ И С ЧСИ/ЧАСТЕН СЪДЕБЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ/:wink:
Кофти ми стана когато прочетох началото, НО с това изказване вече не издържах и аз започнах да ти се смея. Ако ще и с 5 ЧСИ ги гони нищо не може да направиш. Пий студената вода овреме и плати на твоя приятел. Спри автоматичното подновяване (да не пишеш след 1 година същата тема) и продай хостинга да избиеш поне някой лев.
 
От: Теглене на пари от карта!

парите съм ги дал на аверчето.Проблема е такъв че не е активиран хоста?Арменския поп го нема да се оплачим ,дали на африканската владика да се оплачим
 
От: Теглене на пари от карта!

Принципно са длъжни да му върнат парите, още повече, че в момента от това което прочетох потребителя не ползва услугите им. Най-напред кажи на приятеля си да отиде в банката и да каже, че това плащане е било неуторизирано и без негово знание. От там нататък понеже не вярвам да въстановят сумата най-малкото което е ще блокират по-нататъшно теглене. И другото, което е свърза ли се със съпорта на хостинга ? Може хората да са добронамерени и да ти върнат парите? Също си прочети условията с които си се съгласил.
 
От: Теглене на пари от карта!

Сега малко сеир.Така и така не разбрах кой хост са ми подновили,но са дръпнали от авера парите.Писах им едно писмо и опс веднага сакат да ми активират хоста.Къде са били досега нали ми дръпнаха парите.Както и да е един отговор от моя страна
невър невър ин awardspace не хотиме хоста.Та получих следното ,като отговор We have issued the refund.
Така ,че чакам мъни:)
 

Горе