Тези директории за статии имат ебати изискванията

От: Тези директории за статии имат ебати изискванията

а Гугъл не се ли мръщи на такива сайтове с много линкове, как се приемат от него
 
От: Тези директории за статии имат ебати изискванията

а Гугъл не се ли мръщи на такива сайтове с много линкове, как се приемат от него

Той гугъл, има ли някой линк на който да не се сърди?
 
От: Тези директории за статии имат ебати изискванията

Аз в моята директория не слагам такива ограничения, щото ми е през **** за гугъл. Въпреки това вече има над 2000 статии, а посещенията растат непрекъснато. Има автоматични филтри за капча и спам, така че това ме пази.
 
От: Тези директории за статии имат ебати изискванията

При мен одобряването е за 2-3 дни, има интегрирани микроформати и всеки може да свърже профила си с google+. Като правилата са съвсем нормални (1 линк на всеки 150 думи и минимална дължина 200 думи). За повече информация вижте на сайта.
 
От: Тези директории за статии имат ебати изискванията

ГестблоКинга никога няма да умре. Хващам се на бас с който иска, че тази година или най-късно другата, Гошо ще игнорира напълно линковете от сайтове и ще се броят само линкове, който са споделени от ДОКАЗАНИ АВТОРИ, тоест гугъл ауториша ще има водеща роля. Хитър ход от страна на Гошо, така ефикасно се справя със спама от анонимни оптимизатори и разни други индийци:)
Какво е лекарството: редовен качествен контент в сайта и редовен качествен контент в релвевантни блогове с 2 линка: единият към сайта, другия към профила на автора в г+. Очаквам залози:)
 

Горе