Тези ме разбиха :D СПАМ

soulravager

Active Member
Подател:[email protected]
add_to_addr_icon.gif
добави в адреси

Относно:Запознанства за красиви хора Дата:Четвъртък, 2010, Април 22 15:05:01 EEST
Съгласно Закона за електронна търговия Ви съобщаваме, че съдържанието на този e-mail е непоискано търговско съобщение.

coolmates.org е сайт за лични и професионални запознанства.

Какво е по-различното тук?
За да стане пълноправен потребител, всеки кандидат бива подложен на гласуване от потребителите от противоположния пол.
Потребителите гласуват за кандидатите в рамките на 48 часа относно "красотата" на кандидата.
Ако след изтичане на периода за гласуване кандидатът има повече положителни гласове, той бива приет за потребител.
Гласуването е демократично и честно.
Нашата идея е проста - всеки иска да намери своята половинка, от която е привлечен.
За някои това може и да не се стори най-коректния метод, но поне е честен.
Така ние даваме на потребителите шанса сами да определят техния идеал за красота.
Като потребител на CoolMates.org Вие имате възможност да общувате с най-красивите хора.

И само до 15 април - 20 дни безплатен ВИП-профил!!!

www . coolmates . org
 
Последно редактирано от модератор:
Еее, това нищо не е. Аз от известно време през ден получавам през ден писма от поредния луд, който се е пръкнал в нета. Писмата са кратки, но за сметка на това изключително съдържателни. Идват в комплект по 10-20 броя. Ето няколко:

--

Subject: boiko borisov e ubiec
Text: bokluk

--

S: kurvite sa v aha bg
T: aha.bg

--

S: tapacite cabletel.bg
T: [email protected]

--

S: nie 6te vi vzemem parite
T: [email protected]

--

Capture..jpg
 
От: Тези ме разбиха :D СПАМ

Предлагам от сега репутация да се дава само за красота и да си отворим нова тема "Розов списък на най-привлекателните предприемачи", в която всеки ще може свободно да сподели от кой, кога, как, и с какво е бил привлечен.
 
От: Тези ме разбиха :D СПАМ

Стига сте давали живи линкове към такива скапани и новаторски сайтове. Сдухвате форума. ;)

Иначе какво толкова, спам като спам. :) без него не се живее нормално онлайн. :)
Просто ме разби това:
Съгласно Закона за електронна търговия Ви съобщаваме, че съдържанието на този e-mail е непоискано търговско съобщение.

Хем казват че е спам и го пращам скапаняците...


Че и гласуване като се регнеш
 

Горе